Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom folyton fenyeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton fenyeget hogy ha elhagyom megöli magát. Elegem van ebbol mit csinaljak ?

Figyelt kérdés

Mar többször akartam vele szakítani most pl azért mert ismét eszre vettem hogy más lányokra ír rá de korábban is voltak mar ebből veszekedesek. Nem bizok mar benne ilyen téren egyáltalán és egyébként amit a saját szememmel latok azt is képes letagadni. A sírig tagad mindent. Elakarom hagyni de ő nem engedi. Megint azzal jön hogy ő megöli magát és az én lelkemen szárad, reméli hogy kiderül majd miért ölte meg magát és az apjának majd magyarázkodhatok. És igen tudom hogy aki ezzel fenyegetőzik általában semmit nem csinál de mégis idegesit engem. Hiába csinalt sok szarsagot szeretem de ez a kapcsolat már nem jó senkinek. Ő ezt nem fogja fel. Mindig azt írja hogy már elege van tényleg nincs miért elnie. Kicsit megértem hogy ezt gondolja mivel a családjával is ossze veszett mar kivéve az apjával és velem de ha maganak csinálja a bajt en nem tudok mit csinalni. Nem akarok több dolgot elnézni neki, elég volt. Ha letiltom mindenhonnan az sem megoldás mert akkor idejön. Az a baj hogy sokszor békültem mar ki vele a fenyegetése miatt hogy megöli magát egyrészt mert sajnáltam másrészt meg ezert mert valahol még szeretem a sok rossz ellenére is. Rengetegszer elhatároztam mar hogy elhagyom de miatta sosem sikerul, csak megnehezíti. Nem tudom mar mit tudnék csinálni.

19/L

20/F



2020. júl. 1. 08:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el nyugodtan, semmi baja nem lesz:)
2020. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a fajta lelki zsarolást egyetlen módon lehet megoldani: Elhagyod. Hidd el, nem fogja megtenni. Olyan nincs, hogy valakit el akarsz hagyni, de ő nem engedi. Nem miatta nem hagyod el, hanem mert kötődsz még hozzá, de a leírás alapján nem értem, hogy miért. Ha elhatároztad, hogy el akarod hagyni, akkor sikerülni fog. Addig, míg azt látja rajtad, hogy eléri a hatást a fenyegetőzéssel, addig nem fog leállni.
2020. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne hagyd magad zsarolni.

Ezek csak szólamok, ripacskodások.

Ha megkísérelné, akkor sem te vagy a felelős, mivel

aki ilyesmit elkövet, annál halmozott lelki sérülésről lehet szó.

A szakítás már csak ráadás lehet.

De mit tehetsz te arról, ha nálad már elmúlt?!

Nem elhatározás kérdése, hogy szerelmesek vagyunk, vagy sem.

Mondd meg neki, hogy nagy a világ, sok a szép lány,

előtte az élet. Miért akarna olyan lánnyal együtt maradni, aki már nem szereti?

2020. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
2 ismerőaöm lett öngyilkos, egyik sem mondta soha, hpgy szándékában áll. Van, aki mondja és néha próbálkozik is, kifekszika sínre, de ha jön a vonat feláll vagy bevesz gyógyszert, de már hívja is a mentőket. A párod a 3. kategória, csak a szája jár. Legközelebb ezzel jön, akkpr csak annyit mondj, hogy ez az ő problémája és ha megteszi, sajnálni fogod, de egy percig nem fogod okolni magad.
2020. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Jó kérdés.
2020. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez az érzelmi zsarolás csak egy plusz ok, hogy nagyon gyorsan hagyd el a francba. Nem fog csinálni semmit, nekem is volt olyan párom aki ezen remegett hogy ha elhagyom felköti magát, hát azóta is él és virul.

Csak ezzel sakkban tartással/sajnáltatással akar magához kötni. Lépj tovább.

2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a családjával, hogy szakítani fogsz vele, de figyeljenek rá oda, mert öngyilkossággal fenyeget, zaklat, zsarol, stb. A pasinak mondd meg, hogy ne menjen szakítás után, mert rendőrt hívsz. Mindenhol tiltás,törlés és készen van.
2020. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon egyszerű. Mond meg az apjának, hogy ezzel fenyegetőzik, majd hagyd el.


F

2020. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Mikor már minden kötél szakad, akkor érdemes felakasztani magunk...
2020. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Szakítása vele és nem engeded a zsarolásnak.
2020. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!