Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az embereket miért viseli meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereket miért viseli meg ennyire?

Figyelt kérdés
Az embereket miért viseli meg ennyire ha elhagyja őket egy olyan ember aki nem szereti őket? Legjobb barátomat két hete ott hagyta a barátnője és teljesen a padlón van emiatt. 5 kilót fogyott azóta, nem eszik, alig alszik, csak hallgatja a csaj kedvenc számait meg a depis metal zenéket és bőg egész nap. Kegyetlen rossz ránézni, pedig alapvetően egy életvidám optimista srácról van szó. Soha nem láttam még ilyennek. Azt tudom hogy nem volt valami fényes az utóbbi időben a kapcsolatuk de tényleg képes ennyire a padlóra küldeni egy olyan ember aki már semmit nem érez irántad? Ennek inkább örülni kéne. Mármint ha nem volt jó akkor nem az a legjobb ha vége van? Nekem is volt már pár szakításom de én örültem neki ha eltűnt az életemből az a személy aki számára már teljesen közömbös vagyok. Lehet én vagyok a hülye de nem értem.

2021. febr. 13. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Az érzelmek meg a logika két baromira különböző dolog. Eléggé megvisel, ha az, aki eddig az életed értelme, mindennapjaid része volt egyszercsak nincs többé. Meg kell gyászolni, fel kell dolgozni. Nem lehet ezt úgy nézni, hogy na akkor egy gonddal kevesebb, jöhet a következő. Az emberi kapcsolatok nem így működnek.
2021. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Én pont ilyen voltam pár hónapja, mint a haverod. Van akit jobban megvisel, van akit kevésbé. Számít az is, hogy milyen tervei voltak az illetővel, illetve a szakítás módja.
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Elvész az elképzelt mézes mázas jövőkép
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, nyilván nekem is kellett idő ahhoz hogy megszokjam a hiányt és új kapcsolatba lépjek, de ilyen szar állapotban nem voltam soha. Nem akarok túlozni tényleg, de mintha nem is ő lenne. Amúgy se volt valami vastag gyerek, de most olyan mint egy félholt. Be van esve az arca, karikásak a szemei, és állandóan cigizik. Nem gondoltam volna hogy a reménytelenség és a halálvágy ennyire tud érződni valakin.
2021. febr. 13. 21:46
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez is gyászolás.

Ha a legközelebbi családtagod, akit nagyon szeretsz, megbetegszik és pár hét múlva meghal, akkor se arra gondolsz, milyen jó, hogy nem szenved tovább. A szerelem és a szakítás fájdalma hasonló érzést vált ki.

2021. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
#3: szerintem baromira nem ez a lényeg. Mondom ezt úgy, hogy sose voltam társfüggő. De el tudom képzelni, hogy ilyen annak, aki az: kb. elveszve érzi magát. Teljesen kiesik egy csomó, számára létfontosságú érzelmi viszonyítási pont. Nincsen kapaszkodója.
2021. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amit tudni kell róla hogy egy komoly és céltudatos srác és komolyan tervezett ezzel a lánnyal, soha nem szórakozni akart vagy kihasználni. Már várom azt a napot mikor lány rájön mit veszített el, mert ilyen emberrel nem minden nap találkozik az ember. Én sokszor csak lestem rajta hogy milyen erős és emberi ebben a világban. Óvoda óta ismerjük egymást és soha nem láttam még reménytelennek. Tényleg mindig pozitív volt és mindenben a jót kereste, ennek a lánynak is mindent meg akart adni ami tőle telt. Ezért is fáj érte a szívem, mert soha nem láttam még ilyennek. Ma voltam nála és majdnem elsírtam magam mikor ajtót nyitott nekem.
2021. febr. 13. 21:54
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom haverodat, de tényleg nem a legjobb módja a gyászolásnak. Én a belefektetett időt, energiát sajnáltam, amikor a 6 év utáni kapcsolatom véget ért. Volt rengeteg jó dolog a 6 év alatt, rengeteg rossz is. Valahogy értelmetlennek tűnt a szakítás számomra, mert még mindketten szerettük egymást, de nem ugyan azok voltak az elképzeléseink és nem egy szinten mozogtunk, nekem is nehéz volt feldolgozni.
2021. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Én teljesen megértem a barátodat. Nekem majdnem 3 hónapja lett vége egy 7,5 éves kapcsolatomnak és a mai napig van, hogy sírok miatta.

És ez nem a társfüggőségről szól, mert kettőnk közül én voltam az, akinek vannak alapból hobbijai, barátai. Nagyon jól elfoglalom munka után, rohan az idő.

Viszont azt feldolgozni, hogy valaki, akivel azt hitted, hogy az életed fogod leélni, a társad volt, a legjobb barátod, a másik feled, a legfontosabb ember az életedben.. Hogy ő már nem így gondolja. És egyik pillanatról a másikra kisétál az életedből. Akivel eddig a mindennapjaid töltötted, hirtelen nincs. Nem látod, nem beszéltek, megszűnik szinte létezni. És a legrosszabb az egészben, hogy a te szíved ketté szakad és nem érted, még szakítás után hetekkel sem érted, hogy az hogy lehet, hogy ezt már csak te gondoltad így? Hogy lehet, hogy akit a másik felednek hittél, nem érzi ugyanazt, amit te? Nem tudod, mit rontottál el, nem érted, hogy ha évekig szeretett és te voltál a mindene, hogy dobhat el magától? Mi változott meg? Miért nem szeret már?

Annyira örülnék én is, ha olyan könnyedén túl tudnék lépni egy szakításon, mint a gyakorin rengetegen, de nekem egyszerűen nem megy így. Az eszem felfogta már, hogy nincs. Felfogta, hogy jobb nekem így hosszútávon. De a szívem még mindig nem érti, hogy miért. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe és ez ellen nem tudok mit tenni.

Sajnálom a barátodat, de pár hét és neki is könnyebb lesz. Valamennyivel már nekem is jobb. Bár az első hetekben dettó ez volt, egy hét alatt fogytam 4 kilót és vagy 3 hétig alig ettem. Nem egyszerű időszak, de pár hét és újra képes lesz mosolyogni. De attól még szegénynek valószínűleg szintén hónapokig szar lesz belül és lesznek mélypontjai, ahogy nekem is.

2021. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

#9 +1


19 éves vagyok. Életem első szerelme 17 évesen hagyott el 3 hónap járás után, eléggé levoltam gyengülve mentálisan de az annyira taccsra tett, hogy 25 kilót fogytam pánikbeteg lettem, 1 évig Rivotrilt és SSRI-t szedtem (amit mikor abbahagytam PSSD-t okozott amit életem végéig nyögni fogok).


13 napja hagyott el a második barátnőm 16 hónap járás után. Most a pszichiátriáról írok, a második öngyilkossági kísérletem után.

2021. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!