Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen szakítás után hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szakítás után hogy kell reagálni ha segítséget kér a szakító fél? (Lent)

Figyelt kérdés

Ő szakított velem. A baráti előtt megalázott, engem is és a családom is. Közösségi médiában nem törölt le, de direkt rám utaló és engem kellemetlen helyzetbe hozó posztokat tett ki, amiben bemutatja, hogy az új pasija mennyivel jobb mint én valaha is leszek.


Most szüksége lenne ingyenesen pár dologban a segítségemre/tanácsomra. Arra való tekintettel, hogy régen jártunk. Ezért ingyen.



2021. febr. 19. 00:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egy pár. Ha én szakítok azt jelenti hogy minden kapcsolatot megszakítok.
2021. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem segítenék ezek után az biztos
2021. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamilyen szolgáltatásról van szó, akkor ingyen nem segítenék neki. Gondolom te is ebből élsz.


Ha valamilyen egyéb dologról van szó, akkor nem. Nem vagytok együtt, ne téged használjon lelki szemetesládának, majd még elvárja , hogy oldd meg a gondjaid helyette.

2021. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Szexert cserebe segithetsz neki. En megengedem.

N

2021. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kerjoz ***** válasza:
84%
max akkor ha úgy kezdi az írását h "megbántam mindent stb, neharagudj", talán akkor meg gondoolnám! de h ha csak ugy h "segitsél már" ak esélytelen! azert nehasználjon már ki csak azert mert ismert régen
2021. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem segítenék neki...
2021. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha szépen váltunk volna el, és soha nem ártott volna nekem, akkor is függene attól, hogy mennyi segítségről van szó.

Most egy ennyiről, amit itt is adunk egymásnak ismeretlenül.. érted. Az belefér.

De ha van egy árlistád a szolgáltatásaidról, és ez meghaladja a 15 000 Ft-ot, én ott húznám meg a határt.

Pl. ha egy bírósági kereset megírása és ügykezelése 50 000 Ft, ilyesmit nem vállalnék el még önköltségi áron sem, max. egyet féláron, de több ügyet nem.

2021. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha békében szakítok valakivel, akkor is szarok az ilyen jellegű problémáimra. A családommal foglalkozom, nem a régi csontvázakkal.
2021. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán hagyd figyelmen kívül
2021. febr. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ki akar használni, miután megalázott téged is és a családodat is. Mi a kérdés?
2021. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!