Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem. Ha valaki, nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Ha valaki, nehezen tudja feldolgozni a szakítást - egyedül nem megy neki, akkor miért nem kér más embertől segítséget? Mitől tart? Attól, hogy kihasználják?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Más ember nem tud neki segíteni úgysem. Max azzal, ha ellenkező nemű és orálisan kielégíti.
2016. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van aki tud segíteni neki, hogy feldolgozza az exe iránti űrt, vagy azt, hogy visszavágyjon rá.
2016. febr. 24. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki tudna neki...?


Szipiáter? Az pénzért teszi, vagyis kihasznál.


Valaki más? Miért is akarna valaki rögtön lecsapni egy sebezhető figurára...? Ez is kihasználás - kihasználja, hogy a másik még gyenge, nem képes racionálisan gondolkodni.

2016. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

2#

Igen, egy másik, ellenkező nemű ember aki ágyba bújik vele... Máshogy nemigen tud rajta "segíteni".

2016. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rajtam lehetne segíteni rendszeres szexxel , az valamivel gyorsabban elfeledné velem őt, de nekem meg senki nem akar segíteni! Látod , ezért kell segítséget kárni mástól?
2016. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenkit leírni.

Segíthet társkeresésben is, megbeszéli vele a dolgot.

Csak azért kérdezlek titeket, mert ezt az opciót miért vetik el? Vagy miért nem gondolnak rá?

Én is arra gondoltam, hogy csak kihasználná őt. Akkor jó volt a sejtésem.

2016. febr. 24. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Szakítás után az egyik dolog,ami megrendül az emberben,az a bizalom kérdése mások iránt.

Én szívesen segítek másokon,sem pénzt,sem mást nem kérek érte.

Csupán emberbaráti szeretetből teszem.

Van ilyen.

2016. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, természetesen nem Gyakorira és a netre gondoltam,hanem a való életre, és nem csupán szakítás utánról beszélek.
2016. febr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!