Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi nem vette le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem vette le a volt barátnőjével közös képeit a közösségi oldalakról, akkor még nincs túl rajta?

Figyelt kérdés
Elég frissen szakítottak, de nekem mégis furcsa, hogy még a profilképén is együtt vannak. Miért nem változtatja meg azt legalább, ha többi képet nem is törli? Nincs még túl rajta, vissza akarja kapni? Már azon is gondolkodtam, hogy lehet nem is mentek szét, csak engem hülyít ezzel.

2021. febr. 27. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Amire gondoltál kb helytáll. Nincs túl rajta, és te azért vagy, hogy az önbecsülésén ne essen akkora csorba.
2021. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy annyira sem érdekli hogy leszedje. Nálam ez szokott menni igy én ilyenekre nem is adok.

Amelyik srác változtat a profilján eleve kapcsolt elején az ugy engem általában csak meglep. Hogy miert tartja ezt fontosnak mikor en egy szot nem szoltam azaz engem totál hidegen hagy.


A mostani páromnak a face adatlapját sem tudom melyik. Annyira sem akarok ezekbe belefolyni.

2021. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A profilkép fura, de van pl. olyan ismerősöm, akinek azért maradt még egy ideig, mert egyszerűen nem volt más képe. A szakítástól kicsit lement az önbizalma és hiába csinált magáról bármilyet, nem látta jól kinézőnek magát. Kellett egy hónap, mire összelapátolta magát és felvállalt egy önálló képet.


A többi képnél meg szerintem a férfiaknál nincs semmi extra. Nekem is van ősrégi képem exel. Egyszerűen engem nem érdekel annyira a facebook, hogy ilyenekkel foglalkozzak.

2021. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vegye le. A reakciójából kiderül, hogy csak lusta volt eddig átállitani, vagy érzelem is van még e mögött.
2021. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
2 eshetőség van. Vagy valóban nincs túl rajta, vagy annyira sem érdekli az egész, pláne a közösségi felületek, hgoy nem szedi le.
2021. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem finoman rákérdezek, hogy miért nem szedi le őket, de persze nem akarok valami óriási dolgot csinálni ebből.
2021. febr. 27. 17:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, és levette a képeket :) Hihetetlen mikre nem képes egy kis kommunikáció :D
2021. febr. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!