Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tepertem szakítás után hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tepertem szakítás után hónapokat, semmi siker. Most békén hagyom így sem. Van más opció?

Figyelt kérdés

Semmi se segített, letiltott, pedig nem váltunk el csúnyán, csak megmagyarázhatatlanul hirtelen és kegyetlenül.

Soha nem tudom elképzelni magam mással, inkább örökké egyedül. Esélye se volt a covid miatt kiteljesedni a kapcsolatunknak.


2021. márc. 2. 02:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A reménytelenség lehet még nagyobb reménytelenség? Ha már teljesen el lett rontva, lehet még rajt rontani?
2021. márc. 2. 16:19
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es Hogyne lehetne, el tud jutni odáig, hogy nem csak, hogy nem szeret már, hanem meggyűlöl, megbánja a napot is, amikor megismert.

Az első szerelem elmúlása fáj, jobban mint a következő, mert még nincs tapasztalatod, és azt hiszed vége a világnak, de nincs így. Az viszont nagy probléma, ha te ennyi idő alatt még csak azt sem tudtad realizálni magadban, hogy vége van. Pár év múlva a fejed fogod a falba verni, hogy hogy lehettél ennyire hülye, és csak magaddal csesztél ki.

2021. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!