Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tepertem szakítás után hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tepertem szakítás után hónapokat, semmi siker. Most békén hagyom így sem. Van más opció?

Figyelt kérdés

Semmi se segített, letiltott, pedig nem váltunk el csúnyán, csak megmagyarázhatatlanul hirtelen és kegyetlenül.

Soha nem tudom elképzelni magam mással, inkább örökké egyedül. Esélye se volt a covid miatt kiteljesedni a kapcsolatunknak.


2021. márc. 2. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más opció, sőt az eddig felsoroltak sem voltak lehetséges opciók. A döntései következményét felmérni képes felnőtt ember részéről a szakítás nem azt jelenti, hogy "problémák vannak a kapcsolatunkban, de talán megpróbálhatjuk megoldani", hanem azt, hogy "itt a vége".
2021. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hónapokig tartó "teperés" mellé még hozzávesszük, hogy egy ki sem teljesedett kapcsolatot siratsz úgy, mintha értelmét veszítette volna az életed, a következő kapcsolat előtt nem ártana egy kis rendet tenni a saját fejedben, főleg emberi és érzelmi készségek terén.
2021. márc. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magát a lányt siratom, mert ő volt a tökéletes álombarátnőm akit elképzeltem. Bárki más csak más lenne. Belőle csak egy van, pótolhatatlan. Ráadásul jól kijöttünk, csak ő nem bírta a ritka találkozást és véglegesen végetvetett az egésznek. Ebben megingathatatlan, pedig soha semmi rosszat nem tettem ellene, mindig nagyon rendes voltam vele.

Itt meg olvasom, hogy már ütötte is meg a barátja, alázza lelkileg, semmibeveszi, meg minden, de mégis még mindig együtt vannak. EZ nem igazság.

2021. márc. 2. 02:50
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha neki te lennél az álombarát, ha pótolhatatlan lennél neki, akkor a világ végére is elment volna utánad és nem hónapokat, hanem éveket vagy egy egész életet is várt volna rád.

A dolog úgy néz ki, hogy neki jól jött a covid, egy ürügy, amire hivatkozva szakíthatott, mert így nem kellett a szemedbe mondani, hogy nem érdekled, nem fogtad meg, nem vagy jó az ágyban, nem vagy elég vonzó...

2021. márc. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy szamodra o az alombaratno, de szamara biztos nem te vagy az alompasi. Csak egy pelda: parommal a jarvany elott ismerkedtunk meg, aztan hirtelen lezartak a hatarokat es kulfoldon ragadt. O kint dolgozott. Tobb mint 4 honapot nem talalkoztunk, csak videohivassal tartottuk a kapcsolatot. Azota mar egyutt is elunk. Miert irtam le ezt? Ha valakit igazan erdekelsz es teljes szivvel odaig van erted, akkor nem fogja erdekelni pl. egy jarvany miatti korlatozas, hanem minden tole telhetot megtesz azert, hogy mukodjon a dolog! Majd idovel magad is rajossz, hogy titeket nem egymasnak szant az eg..

Ne vedd sertesnek, de inkabb hagyd ezt a lanyt, mert az erdeklodesed mar-mar feszegeti a megszallottsag hatarat, ami szamomra inkabb ijeszto lenne..

2021. márc. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Nézz ki jobban, mint akit helyetted talált!
2021. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
"Ez nem igazság”, mint egy ovis...Nem is értem, miért nem kell a csajnak egy ilyen férfiállat...😂
2021. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy kibontakozófélben levő kapcsolatnak baromira be tud tenni a távolság (sőt, kialakultnak is).
2021. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Embere váltogatja, én 3 hónap után is kitartottam volna mellette, ha utána akár fél évig se láthatom. De ő se tehet róla, hogy nála meg nem így működnek az érzelmek. Viszont ő azt várta el, hogy csak én járjak hozzá a pandémia alatt.
2021. márc. 2. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már kb. 3/4 éve szakított veled, beteges, amit csinálsz! Fogadd el, hogy nem szeret, vége van, minden, amivel próbálkozol csak azt mutatja, hogy orvosi eset vagy, és még messzebbre taszítod az eleve nullánál..
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!