Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar mindenki visszamenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki visszamenni az exéhez?

Figyelt kérdés
Már másodjára fordult elő velem hogy elkezdtem ismerkedni egy fiúval, minden jól ment, látszott hogy érdeklem.Mégis bejelenti hogy visszatért a volt barátnője az életébe és nem tudja elengedni. Miért futja mindenki ugyanazokat a köröket? Nem lenne jobb lehetőséget adni önmaguknak arra hogy megtalálják az igazit? 20/L

2021. márc. 2. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább forsitva tapasztalalom.hogy a pasiknak mindig uj nő kell.

Egy exemet sem érdekelte az elottem levő exe soha. Max gyűlölve emlékezett mindegyik vissza rá.

2021. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenki, de előfordul.

Ritka eset, hogy elmúlik a válás oka, ezért ismét szakítanak. Ne aggódj ezen.

2021. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki nem.


De ezek az emberek az egyszerűbb és könnyebb utat választják.

2021. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem dolgozták még fel annak a kapcsolatnak a végét hamar ugranak a következőbe, talán mert azt hiszik majd az segít. Lehet búfelejtőnek akart használni, így meg aztán jobb is ha eltűnt a színről. Aztán ott vannak a közös emlékek amik idővel megszépülnek és sokszor aljas módon csak azokra emlékszik az ember, a szakításhoz vezető okokat nem veszik figyelembe.
2021. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most meg megint ír és keres annak ellenére hogy egy nappal ezelőtt mondta el hogy van ez a volt barátnője. Nem tudom megérteni ez mit jelent. Valaki tapasztalt már hasonlót? Fiúk, segítsetek megérteni.
2021. márc. 3. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű! Nem akar 2 szék közé esni! Ha van eszed ignorálod ezt a szemetet hadd essen csak pofával a padlóra!
2021. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Tartalék vagy. Amíg válaszolsz neki addig látni fogja, hogy van remény
2021. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is ebben a helyzetben. Az ex volt a kényelem én meg a szerelem. Megkönnyítettem a döntését és összejöttem egy olyan emberrel aki tudja mit szeretne. Ő utána összejött az exevel...
2021. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ex, mert ő rugta ki a pasit, ergo bármikor ugrik, ha a kisasszony meggondolja magát. Te meg csak úgy vagy, különösebb elgondolás nélkül.

Én öreg vagyok, elég sokszakításon túl,haraggal, vagy a nélkül, de egyikkel sem kezdtem volna újra soha. Akár így, akárúgy, de nem véletlenül lett vége.


Két esetből ne vonj le túl sok következtetést, remélem a következő nem ilyen lesz!

2021. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom hogy ignoráld. Tiltsd meg ha már így kezdődik az már régen rossz. Egyébként én se mentem vissza 1 exhez se. Miért? Mert nem véletlenül lett vége, ergo fáj de az a seb mindig ott lenne tehát nem szabad azt fel tépni újra és újra. Ha őt nem érdekled igazán az exe miatt akkor nem is szeret. Olyannal érdemes kezdeni aki jó ideje van egyedül. Mert az valszeg lezárta a másik hogy nincs nagy női ismeretsége és persze őszinte a szeme.
2021. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!