Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkó módon fogalmaztam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó módon fogalmaztam? Nagyon leépítő szöveg?

Figyelt kérdés

Szép szavak hangzottak el, de mögöttes tartalom nem volt, mármint nem mutatta ki vagy bizonyította azt, amit állított.


Ezt írtam. "Ezek szép szavak, de a viselkedésed alapján nem úgy tűnik, mintha fontos lennék neked. Ha valaki fontos neked, azt másképp kellene kifejezni. És ne csodálkozz azon, ha a viselkedésed miatt előbb-utóbb nem veszik komolyan a közeledésed. Udvarolni egy nőnek nem így kell. Kapd össze magad, mert nagyon elvagy ebben a témában maradva.Szia"


Nem akarom ezt a srácot elüldözni, mert megkedveltem, de sok dolog van, ami nem tetszik nekem. Ahogyan viselkedik, szerintem néha botrányos. Nem hiszem, hogy tudja, hogyan kell egy nővel bánni. És őszintén szólva kicsit elegem van abból, hogy valamit ezerszer elmondok, hogy ezt nem kedvelem és ugyanazt folytatja.



2021. márc. 16. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát jól bele tiportál, de legalább már nem fog keresni.
2021. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó mondat eléggé bunkó, igen.


Egyébiránt miért pazarolsz egy olyan emberre időt, akitől semmit nem szeretnél?

2021. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem egész nagy tapasztalatom lett ilyen megbízhatatlan pasikkal...

Ha már ilyen fél oldalas szöveget kell írni neki, hogy elmagyarázz valamit, akkor ez veszett ügy. Azért nem változtat, mert nem akar és nem érdekli, hogy mit mondasz neki, úgy tesz, mint akihez nem jut el a lényeg vagy tudomást sem vesz róla.

Nagyon sok időt pazaroltam egy ilyen palira és semmi értelme nem volt. Hiába kedveled, ha ő csak annyira viselkedik veled normálisan, hogy még pont ne üldözzön el, de a normális tisztelet és figyelmesség az már nem jár, mert nem érdekled valójában.

Ilyesmi szövegeket én is irogattam, nem egyet, semmi nem történt nyilvánvalóan.

2021. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarom eluldozni... LOL.
2021. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna Vele kapcsolatot, nagyon is és nagyon rendes, normális voltam vele. Sokszor kerestem, írtam, hogy hiányzik, stb. Viszont mostanában nem keresett annyit, mint, mikor megismerkedtünk.

És sokszor olyan magyarázatokat adott, ami nagyon átlátszó volt és úgy éreztem, hogy hazudik. Oké kedvesen írt, meg normálisan, de pl itt volt a szülinapom. Annyit nem írt, hogy boldogat. Abszolút úgy éreztem, hogy pont Ő, akitől annyira vártam egy köszöntést, na Ő nem írt semmit. Én meg ajándékot vettem Neki, mindig minden napon felköszöntöttem.... Annyira rosszul esett... És eléggé kiborított

2021. márc. 16. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyis tett rá, hogy mit mondtál előtte, meg így kezelt, annyira komolyan úgyse vett, szóval meghatni biztos nem fogja.

Nem értem, hogy ezek után neked minek kéne még? Mert így csak játszma, amit megint le fog szarni. Időhúzás.

2021. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves néha, mert ez a beetetés, egyértelműen nem érdekled. Tudom, hogy ez nagyon rosszul esik, főleg ha belezúgtál, de ez a srác egyértelműen nem törődik veled, nem vagy neki fontos és csak játszadozik.

Túl vagyok én már egy ilyenen, úgyhogy tudom nem egyszerű, de ne alázd magadat és ne válaszolj neki többet, engedd el.

2021. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De akkor minek kezdeményezte ezt a kapcsolatot, ha nem érdeklem igazán ? Számomra ez érthetetlen. Meg minek tartotta fenn?
2021. márc. 16. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Dugni!!!! Fogd már fel! Nem te érdekelted, hanem a lyuk. Az meg külön jó neki, hogy mint a pincsikutya loholsz utána. Bármikor kapható lennél egy-két szép szó és kedvesség után még most is. Hiába volt ez a drámázós szöveg. A pasik rohadt egyszerűek

csak te bonyolítod .

2021. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek ezt én se értettem teljesen sose.

Az is benne van a pakliban, hogy éppen nincs jobb lehetősége, mint te, lehet közben más nőt is fűzöget és te vagy a tartalék vagy szimplán csak élvezi a játszmázást és a figyelmedet, jól esik az egojának hogy valaki érdeklődik utána, esetleg ezeknek valami kombinációja. Az viszont 100%, hogy nem komoly és lesz@rja az érzéseidet. Lefeküdtél vele? Mert akkor csak a szex miatt is hülyíthet.

2021. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!