Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után általában mennyi idő után tudtok nyitott lenni/érdemes elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hétvégén szakítottunk a barátommal, és valamiért azt gondoltam, az űrt azzal be tudom majd tölteni, hogyha elkezdek azonnal ismerkedni (először nem komolyan, majd ahogyan alakul alapon, beszélgetünk).


De rajottem, nem érdekel. Valahogy online mindneki ugyanolyannak tűnik... Valahogy nem lelem oromom ebben, mintha hidegen hagyna mindneki, mindenkiben az exem keresem (sajnos az érzelmek mindkét részről megvoltak, anyós pajti mart el a barátom mellől).


Szerintetek mennyi idő után tudnék nyitott lenni? Bár nyilván ez sok mindentől függ...


Nálatok mi a tapasztalat?


Köszi a válaszokat



2021. márc. 18. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
*nyitottak
2021. márc. 18. 20:17
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha hétvégén szakítottatok, akkor ne is csodálkozz. Én is estem ebbe a hibába, még sírtam is a "jelentkezők" felhozatala láttán... :D

Adj magadnak időt. Majd érezni fogod, mikor állsz készen. Mondjuk, ha már nem az exed keresed mindenkiben. Hogy ez mennyi idő, mindenkinél változó. Mi 4 hónapja szakítottunk és még mindig nyűg az ismerkedés. Lehet, hogy már nem az exem miatt, csak szimplán púp a hátam közepére a millió sablonbeszélgetés. Ritka az olyan ember, aki fel tudná kelteni az érdeklődésem. (mármint ezeket a társkereső oldalakon..)

2021. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt az imserkedést még engedd el, én kb 1 hónappal a szakítás után regeltem először, de konkrétan pánikrohamom lett attól, hogy beléptem és társat kéne keresnem. Szerintem érezni fogod majd, hogy mikor jött el az idő, de legalább 1-2 hónapot foglalkozz magaddal, nagyon hasznos tud lenni, én sokmindenre rájöttem azóta magamról.
2021. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
mindenkinél változó, van aki 1 napra rá van aki fél évre rá
2021. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik szakítás(-szerűség) után nem kellett 24 óra, egy másik után 1 hónap.

Szóval akkor ismerkedj, amikor úgy érzed neked jó.

2021. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon változó, ember-, szituáció- és kapcsolatfüggő. Meg az se mindegy, hogy miért és hogyan lesz vége. Ha most meg kéne mondani, hogy nekem átlagosan mennyi, akkor azt mondanám, hogy pár hónap.

Ne csodálkozz, hogy pár nap után nem megy neked, adj egy kis időt és majd úgyis fogod érezni, hogy mikor szeretnél megismerkedni másokkal, mikor vagy már nyitott egy új emberre.

2021. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évet adok magamnak hogy tovább tudjak lépni, de van olyan barátnőm akinek 2-3 hónap is elég 🤷🏻‍♀️.
2021. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Másnap, 2 év múlva, soha. Bármi lehetséges.
2021. márc. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minimum egy év kell 🙃 A lényeg, hogy ne erőltesd az ismerkedést. Sírd ki magad most ..ha egy hónapig sírsz sem gáz. El kell tudni engedni Őt, majd magad újra megszeretni , élvezd az életet . Ne búslakodj, fel a fejjel ! 😘
2021. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!