Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van így értelme ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme ismerkedni? Jól lenne csak úgy beszélgetni a tudományra, műveszetre nyitott emberekkel, de kapcsolatra nem érzem késznek magam. 22/l

Figyelt kérdés

Jelenleg tanulmányimra kellene koncentrálnom, mert sokat kell még fejlődnöm, ugyanakkor gyakran mondják, hogy "élnem" kellene, mert elszalasztok sok mindent.

Mindenhol párok, barátoktól is gyakran hallom a történeteket, néha elfog a hiányérzet. De leginkább csak van egy idilli kép a fejemben, milyen jó lenne valaki akivel órákat el lehet beszélgetni, hasonló érdeklődési körünk stb.

Ilyen emberrel egyrészt nem találkoztam még, másrészt félek kezdeményezni, mivel egy kapcsolatra nem gondolom hogy készen állnék.

Sokat változtam és sokat is kell még változnom, és most kezdem kialakítani az életem.


Van egy elképzelésem mit szeretnék, kultúra-művészet és tudomány területén szeretnék dolgozni, amihez sokat kell még tanulnom.

És szeretnék minél több, hasonló érdeklődésikörrel rendelkező embert megismerni, illetve a későbbiekben kapcsolat szempontjából is ilyen fiút/férfit tudnék elképzelni.


És ugye az elképzelések mindig szépek, viszont nem tudom mennyire jó ez így.

Valószínűleg túl komolyan veszem ezt az egészet.

Viszont az ilyen beállítottságú emberek elég zárkózottak, ahogy én is, szóval kissé patthelyzet. :)



2020. máj. 31. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Járj ilyen eseményekre, (ha lesznek a vírus után), fb csoportok a témában, fórumok
2020. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetero, foglalt nőként csak a barátságom tudom felajánlani, de ilyesmi engem is érdekelne. Pár szaktársammal, volt szaktársammal tudunk ilyenekről beszélni, illetve a párommal is van pár projektünk meg ötletünk, de az ilyesmiből sosem elég. Megvallom őszintén, az ilyen eseményeken korábban és most sem szívesen ismerkedtem, nem is igazán lehetett még a workshopokon, konferenciákon sem. Az ilyen emberek inkább írásban erősebbek, mint szóban. Én inkább fórumokat, csoportokat javasolnék, ott jobban lehet témát is találni.
2020. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mojjo ***** válasza:

Mesélj kicsit a téged érdeklő dolgokról - persze, ha van kedved :)

Azt mondod, a művészet és a tudomány vonz. A művészet mely ága/ágai tetszenek leginkább? Azon belül vannak kedvenceid? Te magad is alkotsz? Van olyasvalaki az adott ágon belül, akinek a művészete inspirál?

Tudománynál szintén, mely tudományágak? :)

2020. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudományról bárkivel szívesen dumálok, bár attól függ, milyen terület.


22/F

2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
itt vagy még kérdező?
2022. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel elszalasztod az összes jó dolgot amit fiatalon átélhet az ember.

Az ilyen nők lesznek még 40 évesen is egyedül, mert bármelyik férfi is kerül az útjukba, ők azt érzik, ettől jobbat érdemelnek.

2022. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mojjo ***** válasza:
@6: Abszolút semmi ilyesmit nem lehet kiolvasni ebből a kérdésből...
2022. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, követem a kérdést, valászokat.

Akinek kedve, szívesen beszélgetek a említett témákban. :)


6-os: nem feltétlen gondolnám hogy általánoítani lehet hogy vannak "jobbak", mindekinek más a jó, más tetszik. Valakivel vagy passzol a személyiségetek vagy kevésbé.

2022. ápr. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!