Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért foglalkoztat még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkoztat még mindig az exem, mi a bajom?

Figyelt kérdés
5 hónapja mentünk szét, és csak 1 hónapig voltunk együtt. Előtte nem ismertük egymást, és randizni is alig tudtunk, mert messze laktunk egymástól. Ő elég hirtelen jött be az életembe és nagyon lenyűgözött. De sajnos egyoldalú volt az érzés. Szakításunk után neki hamar lett barátnője, ami még inkább padlóra küldött. Most én is találkozgatok egy sráccal. Őt régóta ismerem, 3 éve odáig voltam érte. Most pedig minden simán megy vele, jól elvagyunk és a családom is szereti, bár nem vagyunk hivatalosan együtt. Engem mégis még mindig érdekel az exem, nem tudom kiverni a fejemből és fáj ez az egész. Tudom, hogy nem szeret engem, nem szeretnék belekavarni a kapcsolatába, és az én srácomat sem akarom megbántani. Mit tegyek, hogy tudnék belenyugodni?

2021. márc. 24. 23:48
 1/4 weyland_yutani válasza:

Szia!

Talán közhelyes lesz a mondandóm eleje, de az idő és egy másik ember megoldja, vagyis meg kellene oldania (jártam már hasonló cipőben). Elképzelhető, hogy jelenleg nem a jó emberrel vagy együtt?

Bennem úgy zajlott le, amíg szakítás után egyedül voltam, állandóan a múlton agyaltam, de ahogy telt az idő az emlékek kezdtek megkopni. Aztán mikor valaki belépett az életembe, mintha elvágták volna, minden energiámmal csak a jelenre és az aktuális partnerre koncentráltam.

Végezetül még annyit, becsülendő, hogy nem akarsz exed kapcsolatába bekavarni.

2021. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert az kell, amit nem kaphatsz meg. Aztán, amikor majd sírsz, hogy nem találsz egy normális pasit sem, akkor gondolj arra, hogy épp mennyire átversz egy férfit.
2021. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert 1 hónap alatt nem teljesedik be kb semmi, nem tölthettél vele elég időt, becsapva érzed magad .
2021. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg arra fokuszalni, hogy mennyire jo a mostani paroddal. Lehet hogy az exedet soha nem tudod kiverni a fejedbol. Nekem is van olyan pasi jooo nehany evvel ezelottrol, hogy kb 2 honapot voltunk egyutt, de nagyon megszerettem, es mindig emlekezni fogok ra. Elfogadom hogy o a multam resze. Persze Neked nost rosszabb, mert ez meg tul friss. Egesz egyszeruen ilyen az elet, es nem tudsz mit tenni, ami kb a legrosszabb erzes.probalj a parodra es a kozos programokra koncentralni. Ha pedig nem nem erzel iranta semmit, inkabb ne hulyitsd, ne hasznald potleknak.
2021. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!