Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Előre szeretnék lépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre szeretnék lépni a kapcsolatomban, mostanában ez a dolog foglalkoztat a leginkább, mindig eszembe jut, tehetetlennek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal, ebből 1 éve együtt élünk. Ő eddig nem tett semmit a kapcsolatunk előrelendítéséért, egy helyben toporgunk. Eddig ez nem is nagyon zavart, de egyre inkább várom az előrelépést, igényem van rá, és ezt ő is nagyon jól tudja,megjegyeztem már neki, mégsem történik semmi. Nem tudok mit tenni. Várjak még erre, hogy ez egyszer bekövetkezik?


25/ L


2013. febr. 24. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert fiatalon kezdtétek. Valószinűleg a párod még nem érzi hogy érettek lennétek valami "komolyabb" lépésre és neki ez egyszerűen jó így. Nem akarja semmivel felkavarni az "álló vizet"...

Ő mennyi idős?

2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg, ha tudsz, látogasd meg néhány hétre a szüleidet, hogy érezze a hiányodat. Ilyenkor szoktak a másik félnek felderengeni a dolgok, hogy hiányzik neki a társa.
2013. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
28 éves a párom. Engem már nagyon idegesít és egyre inkább rossznak érzem magam, mert akárhogy teperek, akármennyire próbálok jó lenni, nem jutok előrébb.
2013. febr. 24. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

7 év alatt már biztos töltöttek külön időt.

De lehet itt van a kutya elásva mégis, keress valami hobbit, időtöltést és éreztesd vele kicsit hogy nem Ő a világ közepe és igenis tudsz önálló nőként működni nélküle is... ;)

2013. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként az enyém idén lesz 30.

Pár napja felhoztam neki, hogy talán elkezdhetnénk már a babavállalásról beszélgetni...

Hát ne tudjátok meg, hogy majd leszedte a fejem, hogy hagyjam már ezzel a témával, ráérünk még arra, különben sincs saját lakásunk... blabla...

A pasik később érnek mint tudjuk és az érzelmi intelligenciájuk sem olyan fejlett... :P

2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért az a saját lakásos dolog elég racionális ellenérv. Egyébként meg az én férjem már 23 évesen apuka akart volna lenni. De sajnos, kb 35 éves korára lesz az.
2013. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom eddig is beszélgettetek arról, hogy miként képzelitek el majd az életeteket...nos, ekkor Ő mit mondott? Szeretne házasodni? Akar gyerekeket? Mit mondott, kb. mikor szeretné mindezt?

Úgy gondolom ezekről 7 év alatt tudtatok bőven beszélgetni. Ha mégsem jutottatok el eddig ehhez a témához, akkor kérdezd meg tőle őszintén, hogy hogyan képzeli el a jövőt.


24N

2013. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy megjegyezted neki, hogy szeretnéd ha előrelépnétek. Ez konkrétan mit jelent?Hogy reagált?Mert azért egy ilyen hosszú kapcsolatban az ember érzi, hogy a másik meg akar-e valaha állapodni, veled akarja-e ezt, illetve kb. mikor. Mert sok variáció van. Ha pl. házasságellenes, nincs sok remény. De ha csak várni akar pl. anyagiak miatt, az is más. Nem mondta, hogy mit akar?
2013. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez így tényleg bosszantó. kvázi a legjobb fiatal éveidet töltötted egyetlen ember mellett, és ezt a leírásod alapján semmivel nem képes viszonozni.


a szavaidból azt veszem ki, h házasságot szeretnél. 7 év alatt azért kiderül valakiről, hogy hogyan áll az ilyen kérdésekhez, milyen tervei vannak a jövőben.


az ultimátumnak itt semmi értelme nincs. kövezz meg ha nincs igazam, de ez a pasi nem melletted akar lehorgonyozni.


egyidős vagyok veled, igaz még csak az 5. évünket tapossuk, de már ott tartanak a beszélgetéseink, hogy mikor vállaljunk gyereket, hogyan spóroljunk a jövőbeli célokra, hol éljünk majd ha családunk lesz. a párom még nem töltötte be a 25öt, de a kortársaihoz képest egy komoly gondolkodású, biztos egzisztenciával rendelkező ember. szinte az első randi óta éreztette, hogy hosszú távra tervez velem, és ez nagyon jó alapot adott a kapcsolatunknak. :)

2013. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ennyi idő alatt már ezt réges rég le kellett volna tisztázni, hogy ki mit vár el a kapcsolattól. hogy akar e házasodni, és gyereket, és hogy ezt veled kívánja e.


bocsi, ha elkeserítelek de szerintem ha 7 év alatt meg sem említette a házasságot akkor vagy nem akar soha házasodni , vagy veled nem akar, vagy csak nagyon kényelmes neki a helyzet, és belesüppedt abba, hogy ugyan van állandó partnere, viszont nincs lekötve sem, szóval van menekülő útvonal ha úgy alakul.


a férjemmel mi majdnem 3 éve vagyunk együtt tehát rövid ideje a 7 évetekhez képest.

másfél év után házasodtunk össze úgy hogy ez az egész házasosdi már az első hónapban szóba került olyan formán hogy a férjem már akkor beszélt arról mennyire szeretne gyereket, s ilyen alapon szóba került a házasság is. és az első hónapunk végén kért meg. pedig még 21 éves sem volt. 22 volt amikor összeházasodtunk, én 25.


gondolj bele. feláldozod a fiatalságod olyannak aki lehet hogy sose vesz el? (már ha neked fontos a házasság)

beszélj vele, hogy mit szeretne, és ha ez számodra nem okés akkor lépni kell.


27/N

2013. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!