Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudok megnyugodni szakítás után? Nektek mennyi időbe telt mikor nagyon szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés

Február végén szakítottam a barátommal. A teljes sztolrit túl hosszú lenne leírni, de lényegében hatalmasat kellett csalódnom benne annak ellenére, hogy én a a szívem, lelkem odaadtam neki. Még így is csak szünetet kértem, de ő párnap múlva felhívott és mondta, ha ennyire bizonytalan vagyok szakítsunk. 2 éve voltunk együtt. Én tényleg mindent megadtam neki, folyton azt néztem mit szeretne, neki hogyan jó. Annak ellenére is, hogy csúnyán viselkedett velem, még mindig marhára szeretem. Úgy érzem belebolondulok, hogy nincs velem, nem érzem az illatát stb. Meg mindig arra gondolok, hogy sosem lesz egy ilyen vonzó, személyiségre is hozzám passzoló párom. Ergo, mindnekit 500x rosszabnak látok nála. Legszívesebben írnék neki, hogy ne haragudjon és jöjjünk újra össze, de ennyire nem szeretném lealacsonyítani magam. Viszont mindig a sírás kerülget. Ezt konkrétan gyásznak élem meg. Étvágyam sincs, aludni nem tudok. Anyám dilidokihoz akar vinni, mert szerinte nem normális, hogy ezen ennyit rágódok és ennyire kikészít. Folyton magam hibáztatom, hogy biztos csúnya vagyok, ez-az nem tetszett rajtam. Vagy, hogy biztos idegesítő vagyok és nem voltam elég jó hozzá.

20, lány


2021. ápr. 4. 23:54
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen normális dolog majd az idő segít
2021. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kedves kérdező!

Nagyon sajnálom :(

Beszéld ki magadból, írd ki magadból az érzéseidet. Gondolj arra, miért csalódtál benne.


Nagyon erős vagy, hogy nem írsz neki, nekem nem biztos, hogy menne.

Csomó jó szakítós tanács van, szívesen keresek neked párat. Vagy ha tényleg segítene kibeszélni, akkor szívesen meghallgatlak, írhatsz priviben. Nekem nagyon sokat segített az, hogy leírtam a gondolataimat, érzéseimet. Sokszor átrágtam őket, és így rengeteg mindenre rájöttem utólag, sokat tanultam. Ez a jövőben nagyon hasznos lesz majd, fejlődsz tőle.

2021. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy normális procedúra valahol, ha szerelmes voltál, nincs szükséged dilidokira.

Sajnos az idő tud csak segíteni.

Próbálj meg arra koncentrálni, ki nem működött kettőtök közt.

2021. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tyű... Én pont így voltam fél éve. Minden stimmel, amit írsz, csak én fiú vagyok.

Nemtom mennyire vagy magad alatt, az éjszakák kemények lesznek, amikor nem tudod elterelni a figyelmed... Az idő segít.. Nekem volt egy 3-4 hónap, mire túltettem magam, és már látom, hogy ő nem is volt annyira jó csaj, mint amilyennek szerelmesen láttam.

Sajnálom, hogy te is hasonlókon mész keresztül, sajnos van ilyen, de tarts ki, megéri. 💪


(20F)

2021. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es majd este írok

Mindenkinek köszönöm. A legnagyobb baj az, hogy állandóan stresszelek is. Ma is biciklizni hívott egy barátnőm, de eleve olyan sírhatnékkal, hányingerrel, szívdobogással keltem, hogy nem tudom, elmúlik-e délutánig. Viszont ha nem megyek akkor meg teljesen a volt barátomon fogok rágódni megint. :(

Néha úgy érzem nyugtatókat kéne szednem emiatt.

2021. ápr. 5. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a barátnőddel tekerni, jó érzés kimozogni az érzéseket, ez a tavaszi idő pedig csodát tesz!

A friss levegő, mozgás utáni fáradtság majd ellazít, lehetőleg ne szedj gyógyszert erre. Meleg tea (pl citromfű) este tud segíteni.

2021. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A bicaj csak jót fog tenni. A napsütés javít a hangulaton meg jót tesz az egészségednek :)
2021. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bicóztunk, tényleg jó volt, kellemesen elfáradtam :)
2021. ápr. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!