Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kéne elmondanom neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elmondanom neki, hogy legyen vége?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy sráccal, de inkább azt mondanám, hogy sodortak az események, mert mindig ő irányította a dolgokat. Kb. egy hónapja randizunk és rájöttem, hogy nemigen fogad el nemleges választ dolgokra. Mindig úgy értelmezi a "jeleket, amiket adok" ahogy szeretné. Pl. volt egy helyzet, amikor csókolóztunk és benyúlt pl. a bugyimba, én próbáltam kivenni a kezét a bugyimból, de ellentartott és csak akkor vette ki, amikor elkezdtem magyarázni, hogy miért szeretném, hogy hagyja abba, közben már ha próbálom kivenni a kezét, akkor annak elégnek kéne lennie, hogy értse, hogy hagyja abba, nem?

De ugyan így a fogdosásnál is ez van, hogy van, hogy mondom, hogy nem szeretném éppen, mert nincs hangulatom hozzá, de ugyan úgy folytatja, vagy egy kicsit tudomásul veszi és pár perccel később ugyan úgy folytatja. Az igazság az, hogy online jól elszoktunk lenni, de eljutottam oda, hogy nem akarok vele kettesben maradni, mert úgy érzem nem tiszteli a határaim, nem fogad el nemet.

Nem tudom, hogyan kéne ezt neki tálalnom, mert mindig valahogy kimagyarázza a szitukat, meg ő azt hiszi, hogy minden rendben van. Nem hajlandó észrevenni a jeleket, amiket küldtem és félek, hogy még én leszek bevádolva, hogy mondanom kellett volna, nem most a szemére vetni a dolgot (mert volt, hogy már hagytam inkább magam fogdosni stb.). Ti hogyan zárnátok le a dolgot? Érdemes neki elmondani ezeket, hogy szerintem ez gáz, vagy úgyse értené,mert azt hiszi, csak azért nem mondok igent, mert szégyellős vagyok?



2021. ápr. 3. 13:45
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Peti, egy manipulatív erőszakos àllat vagy,húzzà a vérbe!


Ennyi elég szokott lenni, ha nem, akkor meg ismik elgyepàljàk 🤭

2021. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az inkább a baj, hogy nagyon más a libidónk, ő folyton szeretné csinálni, én meg még nem, de valszeg, ha már ott tartanánk se lenne közel se ennyi libidóm, mint neki. Amúgy nem szántszándékkal manipulál az a bajom, hanem csak félreértelmezi a dolgokat, ahogy neki tetszik. Szóval nem rosszindulat vezérli, sőt azt hiszi nagyon romantikus alkat, csak nekem nem ez jön le nyilván. Szóval nehéz lenne ezt neki elmagyarázni.
2021. ápr. 3. 13:55
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ezért nem kell magyaràzni.


Miért toleràlod ezt a témàt? Első faszi?

2021. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valahogy nagyon romantikusan is elő tudja adni magát, meg kb. észre se vettem a "red flag"-eket annyira mostanáig, de most jöttem rá kb. hogy basszus, nem szeretek vele kettesben maradni, mert ha az utcán sétálunk, vagy vannak mások is a környéken, akkor tök jó minden, de ha kettesben vagyunk, akkor mindig valami szexuális jellegűt akar csinálni, ami nekem még terhes. Pl. szeretnék összebújni, és érzem, hogy tök romantikus a szitu, és bumm elkezdi a fenekem fogdosni és elszáll részemről a romantikus érzés. Nem első kapcsolat egyébként, de valahogy most berántott az egész.
2021. ápr. 3. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Írj le mindent egy lapra, mindent amit mondnál neki, hogy összeszedd a gondolataidat, és letisztuljon.

És akkor kialakul az elhatározásit és azt nem fogja tudni megingatni, szóban se.

2021. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírod ezt így neki és ha akadékoskodik, letiltod. Ennyi.
2021. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
majd ha megerőszakol, észbe kapsz... addig úgyse
2021. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken ez mar eroszaktevo bunozonek szamit.
2021. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, miután megerőszakolt - meg fog, mert számára a "nem" az valami elvont dolog - talán összeszeded magad, hogy elküldd a halálba.


Engem egyszer fogdosott férfi az akaratom ellenére, nemhogy nem volt második randi, de első randi végén jól el is küldtem a halálba.

2021. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült végül lezárnom a dolgot, szerintem el is fogadta. Köszönöm azért a tanácsokat :)
2021. ápr. 7. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!