Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » N.ektek mennyi idő kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.ektek mennyi idő kellett megszokni az otthoni egyedüllétet szakítás után?

Figyelt kérdés
Alig tudom feltalálni magam, pedig az elején lelkes voltam. vagy netezek, vagy zenét hallgatok. Van hobbim, de ahhoz most nincs kedvem. Általában nem is vagyok otthon emiatt, holnap örülök, hogy meló. 1 hónapja van ez így.
2021. ápr. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ment megszokni.

Pár hónapig még kapálóztam eleve az ex után, aztan sikerüt is ez az, de le kellett csengenie, de igy már hogy jelen volt hébe hóba, nem voltam zaklatott legalább, hanem lassan elmult bennem is, aztán nyitottam ismerkedtem, betalált pár kiszórni valo selejt, akik csak szorakozni akartak velem, aztán jött egy pont, hogy feladtam mindent, beálltam apáca sorba, hajam is levágattam meg stb. (Ez szakitas után 1-1.5 évvel)

És ekkor hirtelen lett egy párom.

De már nagyon megvàltoztam es már nem az a szerelem nekem mint amit eddig hittem.

2021. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreérted, nem vágyom az exem után, senkire sem, csak felszabadult rengeteg időm, amivel nem tudok hirtelen mit kezdeni.
2021. ápr. 5. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kiüresedés érzése. Nekem is friss a szakítás hét év után, most is van bennem egy nyomasztó érzés, ami a párom és a megszokott életem hiánya. Felkelni például borzalmas egyedül. Nálam is jelen van, hogy miután kimondta és elköltözött, még a mai napig írunk egymásnak, szóval még nem záródott le teljesen. Én többet vagyok a szüleimnél, a hobbim (sorozatok, game, olvasás, sport) és a munkám jobban lefoglal. Egyáltalán semmi kedvem sincsen ismerkedni, előre szorongok, ha valakivel eljutnék aktusig, hogy milyen lenne. Az már megfordult a fejemben, hogy érzelmeket úgy kezeljem, hogy csakis a szexre hajtok, szóval eléggé nagyok az ellentmondások bennem. Itt is sokat leveleztem, mostanában ehhez sincs nagy affinitásom. Ha végleges lesz a szakítás, úgy képzelem, hogy tavasszal még rossz lesz és remélem a nyár elhozza a feelinget.
2021. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Változó. Volt, hogy 4 hónap, volt, hogy 2, volt már 1 év is, de volt 1 hónap is.
2021. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 év

Most viszont annyira beleszoktam hogy semmi pénzért nem akarnék kapcsolatot 🙃

2021. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többet találkozgattam a barátaimmal, de aztán elkezdtem halmozni a randikat, és ezek teljesen elterelték figyelmemet a melankóliáról...
2021. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!