Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen elvárásaitok vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elvárásaitok vannak a másik fél irányába?

Figyelt kérdés

Elvárás alatt azt értem, hogy ha ennek nem tesz eleget, akkor az szakítást von maga után.


Adott a szituáció: van egy párod, akit mindennél jobban szeretsz és aki viszont így érez irántad. Akivel a szeretetnyelved is egyforma, és az is passzol, hogy mennyi időt és energiát akartok egymásra szánni. Sőt, még éljünk azzal a hasonlattal is, hogy ugyebár minden kardnak megvan a megfelelő hüvelye, szóval a szexuális életetek, igényeitek is tökéletesen passzol. Mint ember is nagyon jól kijöttök, tisztelitek egymást és szeretitek egymás személyiségét.


Mik azok az elvárások amik ezután is élnének bennetek? Olyansmire gondolok, minthogy például milyen szakmába dolgozzon. Nem úgy értem, hogy konkrét szakma, hanem milyen társadalmi státuszt vagy felelősséget töltsön be. Vagy milyen iskolázottsági elvárásotok van? (pl. elvárjátok-e, hogy egyetemre menjen, ha nektek van diplomátok)

Vagy épp milyen külsőséges elvárásaitok vannak? Pl. hetente borotválkozzon? Vagy heti egyszer csak értetek vegyen fel valami szexi fehérneműt? Vagy ha ti utáljátok a műkörmöt, műszempillát, stb-t, akkor értetek ne tetessen fel a női fél (vagy épp ellenkező esetben a női fél mondjon le a kedvenc dolgairól?).



2021. ápr. 7. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg minden passzol, akkor legyen ápolt és ne járjon lyukas pólóban, zokniban. Legyen stabil munkája és vegye ki a részét a házimunkából is.

N 43

2021. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem szerint nagy elvárásaim vannak, de azért lássuk:

- Hűség (ennek mondjuk maradéktalanul eleget tett)

- Szorgalom, a jobb lehetőségek keresése. Nekem mindegy, egyetemen tanul-e az illető, hiába vagyok diplomás. Ettől függetlenül megértem, hogy nem mindenki szeret tanulni, és van, aki inkább egy szakmában tud kiteljesedni. Ma már egy szakmával is nagyon jól lehet keresni, ha az ember SZORGALMAS, fejlődni vágyó, törekvő.

- Ne hagyjon sokáig a levegőben lógni dolgokat. Exem pl. 8 éve egyetemista, és igen, egy idő után már zavart, nem tud tovább lépni sem az abszolvált státusz irányába, sem pedig úgy, hogy ott hagyja az egyetemet, és elhelyezkedik a szakmájában, vagy elkezd teljesen új dolgot tanulni.

- Alapvető illemszabályok betartása tartságban. Sajnos ezzel gondok voltak, nagyon csúnyán beszélt másokkal, és a kapcsolat vége felé közeledve velem is egyre többször ütött meg üvöltözős, bunkó hangnemet.

2021. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a tartságban társaságban lett volna, nem tudom, hogy jött ez az új szó. :D
2021. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a kérdést, mert ha minden klappol, beleszerettem, járunk, akkor minden elvárásomnak megfelelt. És ezek meg is maradnak, mert olyan elvárásaim vannak, amik elengedhetetlenek a hosszútávú együttéléshez, a vonzalom fennmaradásához, stb.
2021. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eleve azért tetszik annyira mert megfelel az "elvárásaimnak".

Ez amit írsz, a mit dolgozzon meg hányszor borotválkozzon nekem elég hipergám szagú, mi az a legkisebb legjelentéktelenebb dolog amibe bele lehet kötni, tipikus nő, tökéletes a srác kapcsolatra meg mindenre, keressünk vmit ami miatt saaaaaaaajnos nincs meg a kémia mégsem. Ha ennyire jót találtál, lesz ennél jobb is alapon.

2021. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igényeim vannak, amiket tisztázok a másik féllel. Ha elvárnék kiszolgáltatottá válnék, tőle függnék.

Érzelmileg: legyen tisztába önmagával és a határaival. Ha meg is csalna legyen benne annyi, hogy leül velem átbeszélni, hogy mit tett és miért tette.

Külsőre: alapvető higénia. Esetleg, amit meg szükségesnek érez (rendszeres kozmetikus, ha olyan az arca).

Társadalmilag: úgy gondolom, hogy azt várhatom el a páromtól, amit én is elértem. So ha van egy 8 általános bizonyítványom nem várhatom el, hogy legyen diplomája, mert nekem sincs. Páromnak egy sima érettségije+ szakmája van. Nekem is ez van. Fizetése meg pont annyi legyen, hogy ne haljon éhen és semmit ne hiányoljon.

2021. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Amit leírtál, az ellentmondásban van egymással. Ha annyira tökéletes a lány, akkor mindenben az, akkor nem lehetnének ilyen kifogásaim, hogy menjen egyetemre pl. De azt elvárnám, hogy velem egy véleményen legyen politikai dolgokban, különben nem is állnék vele szóba.
2021. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon furán nézed a világot, kérdező. Ha megvan a szerelem, és mindketten teszünk a kapcsolatért is, akkor nincs, nem lehet olyan tulajdonság, ami elválaszt két embert. A baj akkor van, amikor elmúlik a szerelem, hagyják kiüresedni a liaisont, amikor az egójukkal törődnek. Olyankor jönnek az olyan klasszikus válóokok; hogy merrefelé tekeredik le a WC papír a gurigáról.
2021. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 De az is egy elvárás igazából, hogy ő is tegyen a kapcsolatért, nem csak te.
2021. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!