Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy attól, hogy valaki nem jóképű, semmi igénye nem lehet kb.?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok jóképű férfi, de 25 évesen összejött egy barátnő. Nem is tudtam, mit lát bennem, mert egy edzett, nagyon szép nő. Viszont, pár dolog nem tetszett rajta: Nem szőrtelenítette a karját, combját, és a szája felett sem. Nem nőtt rajta férfias, sötét, erős szőr, de szerintem nagyon furcsa, hogy egy folyton sminkelő, edzőterembe járó nőben nincs annyi igényesség, hogy leszedje. A punciján pedig hanyag módon szedte le, mivel nyaláskor szőrszálakat éreztem a szeméremajkának a "peremén". Nehezen elérhető hely, de más nők mégis megoldják. Nem tehetek róla, én irtózom a szőrtől nőkön. Nagyon sokszor szóltam neki, de folyton azt kaptam, hogy nem és nem. Ugyanez a dolog lezajlott a fogamzásgátlóval is, egyszerűen nem volt hajlandó 2 hónapnál tovább szedni, én pedig irtózom az óvszertől. Én hosszú távra terveztem, nagyon nem vettem félvállról a kapcsolatot, szóval semmiképp nem akartam, hogy bármi olyan dolog maradjon bennem, ami aggaszt, ezért nem engedtem el a témát. Végül ultimátumot adtam, hogy vagy leszedi ezekről a helyekről, és megoldjuk az óvszer nélküli szexet, vagy folytassuk külön, erre hidegvérrel azt mondta, hogy jó, akkor külön.

3 hónap telt el, és már össze is jött mással, egy igazi "jópasival". Mivel friss volt a dolog, rájöttem, hogy szeretem a barátnőmet, és már így is elszúrtam, azt hittem, még időben lehetek, megpróbáltam visszakönyörögni magam. Kiröhögött, és megkérdezte, mégis hogy képzelem, mikor van már neki egy külsőre és belsőre sokkal jobb pasija, akinek ő úgy gyönyörű, ahogy van, és nem derogál neki felhúzni egy gumit, és nem nézné jó szemmel ha hormonokkal szennyezné magát. Azt mondta, valójában nem szeretett sose, csak azt hitte ő maga is, és a sárga földig lehordott mindenféle nárcisztikus, önző és undorító pofájú alaknak. Köpni-nyelni nem tudtam, nagyon csúnyákat írtam neki.

Azt érzem, hogy egy nem full jóképű pasinak meg sincs engedve, hogy igényei legyenek, ami szerintem nem kicsit igazságtalan, főleg, ha még mi leszünk megalázva, amiért van szemünk és ízlésünk. Hogyan lehetne ez ellen tenni?



2021. ápr. 11. 22:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%

Sajnálom. Én viszonylag jóképű pasi vagyok (és az életem többi része is rendben van, amiket néznek még a nők) és ezt valóban nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen szakítás után most életem lehetőségét baltáztam el, mert tényleg ha akarok akkor maximum 1-2 hónap alatt tudok szexpartnert találni és olyan 3 hónap alatt csinos, normális barátnőt is.


Érdekes a példád, mert én is szakítottam már azért lánnyal, mert "bajsza" volt és nem bírt odalent sem normálisan szőrteleníteni csak ugye aztán amikor megint úgy éreztem akarok, találtam viszonylag hamar hozzá hasonló kaliberű lányt megint.

2021. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem arról volt szó, amit ki akartál hozni belőle.


Eleve úgy ismerted meg, ahogy. Te ezt akartad megváltoztatni.

Most kb. akkor a másik is megtehetné, hogy azt mondja növesz több izmot, és löves intim piercinget a farkadba, mert neki erre van igénye. Neked sem tetszene szerintem.


Ha szőrtelen nőre van igényed keress olyat, csomó lány van, aki mar sírógöcsbe tör ki egy borostától is.

2021. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha annak a jó pasinak tökéletesen megfelel az exed, akkor ez a te egyéni problémád. Téged ezek a dolgok zavartak, őt pedig nem. Szerintem is gáz, hogy odapofátlankodsz a kapcsolatába, én is elküldtelek volna a francba. Hirtelen leadtál az igényedből, amikor pasija lett vagy mi?
2021. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%

2. Én régen vékony voltam, 195 centihez kb 80 kg. Sok lánytól hallottam ismerkedéskor, hogy szeretik a sportos, izmos alkatot. (De velem is ismerkedtek, mert nyilván nem ez volt a világon az egyetlen legfontosabb dolog a szemükben.) Szóval úgy döntöttem inkább elkezdek edzőterembe járni, hogy ennyivel is könnyítsem a saját életemet. A sportolás előtte sem állt tőlem messze, csak nem voltam soha izmos alkatú.


Eltelt pár év, most 15-20 kilóval több vagyok és főleg izomban. Nem bánom, hogy "meg akartam felelni" a nők elvárásainak, mert azóta azt érzem még több nő vonzódik hozzám, hogy izmosabb alkatú vagyok.

2021. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
Persze tudom manapság ilyen képmutató világban élünk, hogy mindenki azt hazudja csuklóból kötelezően, hogy ő nem akar senkinek megfelelni, nem érdekli mások véleménye, aztán mégis mindenki teper azért, hogy megfeleljen másoknak is.
2021. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy egy jóképű pasinak mégis miért felel meg így, mikor az ilyen pasik szemével még inkább full igénytelenség, valamint olyan nőt is 5 perc alatt talál aki képes szedni azt a nyomorult pirulát?
2021. ápr. 11. 22:57
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Remélem csak troll vagy.
2021. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
De ismerős. Nőként azt vettem észre, hogy az exem, akinek a testi hibája mellé nem volt túl szerencsés az arcberendezése sem (az ördögnél egy fokkal szebb esete) nagyon durván kritizált, miközben én egyszer nem szóltam be neki a külsejére. Mostani barátom meg helyes, kedves és szeret, ahogy vagyok. És az exemet iszonyatosan zavarta, hogy vele jöttem össze, többször felhívott, hogy még mindig azzal a "modellsráccal" (gúnyos hangnem) vagyok-e. Miközben ő csalt meg és szakított, mert neki nem kell kövér +más jelzők rám nő (60 kiló voltam a 167 centihez).
2021. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Jól tette, hogy ott hagyott, már bocsi.


Te irtózol az óvszertől, amit a szex alatt kell a farkadon tartanod, utána leveheted. Ellenben tőle elvártad volna, hogy hormonokkal tömje magát. Én szedtem 4 évig fogamzásgátlót, megjegyzem, saját döntésből, nem pedig kényszerből, és borzalmas tapasztalataim vannak. Nagyon megbántam, hogy valaha is szedtem, főleg úgy, hogy gumi használata mellett sem estem sosem teherbe, szóval az is ugyanolyan jól működik.


Itt nem arról van szó, hogy egy csúnya pasinak nem lehetnek igényei, hanem arról, hogy a jó pasi elfogadja az exedet. Azok mellett, hogy elfogadja, tiszteli, még jobb külsejű is. Kicsit az a feeling, amikor ha elromlik a házadban a csap, akkor szerelőt hívsz... Ám ha kiderül, hogy a ház egy uralkodó típusú valaki, akinek eLvÁrÁsAi vannak, akkor beköltözöl egy másik házba, ahol már a csap is jó. :))


Gondolom, akkor is szőrös volt, amikor összejöttél vele, DE elfogadtad, hogy legyen barátnőd. Aztán hopp, elkezdted őt cseszegetni, meg akartad változtatni. Nyilván nem tolerálta. Jól is tette.

2021. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Ja, és itt pattogsz a te IGÉNYEIDDEL.


Ennyi erővel a csajnak is lehet az az igénye, hogy húzd fel a gumit, mert nem szeretne testi problémákat magának a fogamzásgátló miatt.

2021. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!