Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi baja van az ilyennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az ilyennek?

Figyelt kérdés

Megcsalt az exem, kidobtam. Olyanokat vágott szakításkor a fejemhez, hogy már hozzám sem akart érni, miért nem vettem én ezt észre (nem, nem vettem észre) és hogy már nem volt boldog mellettem, mert én hisztis és idegesítő lettem, állítólag korlátoztam őt, stb-stb. 0 élete volt egyébként rajtam kívül mindig is, tehát nem igazán érzem jogosnak, hogy korlátoztam volna bármiben is, mivel nem is volt miben. Hisztisnek sem mondanám magam, sőt, ezt istenítette bennem évekig, hogy dejo, hogy én nem vagyok egy hp.

Erre eltelt pár hónap, jóban akar lenni, meg szexi képeket akar, meg találkozni. Persze amúgy azzal rögvest összejött, akivel megcsalt.

Nem igazán értem, ha annyira idegesítő volt a belsőm és taszító a külsőm, akkor miért is akar jóban lenni, meg miért is izgatja a testem?

Én komolyan nem értem, mi kell a férfiaknak, ha az nem elég, hogy valaki kvázi a legjobb barátod és még vonzódsz is hozzá. Éveket kib.szott az ablakon, aztán még én vagyok a lelketlen, hogy nem vagyok rá kíváncsi ezek után. Mivel persze elhajtottam a francba.


2021. ápr. 19. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Dobta a másik csaj is, azért akart visszakúszni hozzád.

2021. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem dobta.. Legalább is nagyon besz.rt,amikor azt mondtam, hogy megkérem őt, hogy szóljon neki, hogy ugyan ne engem zaklasson már hónapok után is. Egyébként meg fogalmam sincs, mert a közösségi oldalakon rögtön tiltottam, úgyhogy fogalmam sincs, mit csinál.
2021. ápr. 19. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pö©s, ne is foglalkozz vele.
2021. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tiiltsd :D
2021. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
25,30. Miért?
2021. ápr. 19. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.


Csak azért kérdezem, mert a szituáció fontos részét képezi a résztvevők kora. Nyilván máshogy reagál egy tini, mint egy korotokbeli. És máshogy néz ki a szitu egy több évtizedes együttélés után.

Jól tetted hogy kidobtad.

2021. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Én még tini voltam, amikor összejöttünk, így irtó rosszul esett ez a húzása. De talán ezzel tett a legjobbat nekem, mert egyébként is úgy éreztem, hogy utolértem őt az évek alatt.
2021. ápr. 19. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, és ez a különbség egyre csak fokozódott volna. Új kezdet, hajrá :)
2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te egyszerű lettél volna. Érted kb semmit nem kellett volna tennie, hogy visszakapjon.
2021. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!