Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért változhat valaki ilyenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhat valaki ilyenné? Vagy eleinte is csak kihasználni akart?

Figyelt kérdés
volt barátommal régen nagyon jól megvoltunk, amikor vele voltam mindig jó kedvem volt, mint ahogy neki is, törődött velem, éreztem hogy szeret, volt hogy átött és amikor ment már kilépett a kapun de még akkor is visszafutott egy utolsó csókra.. meg egész nap szinte csak smároltunk, nagyon szeret(t)em aztán jöttek a veszekedések, én pedig szakítottam, de újra összejöttünk de utána már nem úgy viselkedett velem egyáltalán, én próbáltam helyre hozni a kapcsolatot őt meg nem is érdekelte, végül kidobott.. utána nem is tartottuk a kapcsolatot,én 1x írtam neki utána hogy még szeretem, de azt mondta nem akar kapcsolatot.. rá pár hónapra pedig megkeresett hogy még szeret, találkoztunk is de azt várta hogy én könyörögjek neki hogy kezdjük újra, végül összejöttünk, de egy kedves szava nem volt hozzám szinte, bunkózott (régen sosem volt velem bunkó) , mindenért engem hibáztatott és még melettem a haverja szervezte be neki a csajokat..végül szakítottam és még ő volt felháborodva, pedig én előről akartam kezdeni az egész kapcsolatot, úgy mint régen:( akkor még jó volt.. és nem értem hogy változhatott ennyit pár hónap alatt, és hogy miért? lehet igazából az elején sem szeretett csak szexre voltam jó? amúgy 1x feküdtem le vele, amikor másodszorra összejöttünk és én próbáltam "mindent meg tenni a kapcsolatér'szerintetek?

2013. jún. 29. 23:00
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
A veszekedések a szex után jöttek?
2013. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elötte vagyis nem is igazán veszekedés hanem nem törődött velem, volt hogy 1 napig nem is beszéltünk, ezen akadtam ki és szakítottam, utána újra összejöttünk és utána történt meg hogy lefeküdtünk
2013. jún. 29. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagy törés volt neki, hogy kidobtad, és így akarta megbosszulni, hogy kihasznált..
2013. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szakítás elött is próbált lefektetni de akkor még nem akartam, mondjuk utána se nagyon,csak azt akartam hogy neki jó legyen.. meg ha bosszút is akart állni, akkor miért 2x?? mert ugye első szakítás után még 1x összejöttünk és akkor utána kidobott, most meg nemrég újra megkeresett, összejöttünk de akkor is csak bunkó volt.. miért nem volt elég neki az az 1 hogy dobott, és azzal busszút állt, mert szerettem, és meg is voltam neki.. miért kellett 2x. mondjuk most a legutóbbinál nem is feküdtünk le meg semmi
2013. jún. 29. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!