Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet az exen minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az exen minél hamarabb túltennie magunkat? Mit csináljunk, vagy mit ne?

Figyelt kérdés
Pláne ha nekünk kellett meglépni a szakítást egy olyan emberrel akit szerettünk, de már nem tudtuk a különbségeinket kiküszöbölni, bántó volt az együttlét.
2021. máj. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mit ne csinálj. Ne szedj ecstasyt utána, mert ha egyedül vagy akkor előjön a depresszió, legalábbis nekem azt okozott.

Esetleg próbálj sokat elmenni erre arra, addigse rá gondolsz.

2021. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod sürgetni. Én az első hetekben azt hittem, 2-3 hónap alatt túl leszek rajta, aztán még majdnem 5 hónapnál is volt, hogy sírtam. 1-2 hete érzem csak jobban magam,most lesz lassan fél éve,hogy vége.
2021. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zéró kontakt. Ez lenne a legjobb. Két szakításom volt, a második abból az okból, amit te leírtál, de még hónapokig tartottuk a kapcsolatot. Ha nem tettük volna, mostanra már elengedtem volna, így csak még rosszabb. Ha nincs olyan dolog, ami lehetetlenné teszi, akkor szakíts meg minden kapcsolatot! Akkor is, ha nem haragban váltatok el.
2021. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha bántó volt az együttlét, akkor hidd el, innentől már csak felfelé vezet az út. Több energiád marad, kiegyensúlyozottabb leszel, és ezt többre fogod értékelni, mint az adott férfit vagy nőt.
2021. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!