Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki eléggé csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki eléggé csúnyán szakított a párjával?

Figyelt kérdés
Esetleg csak fogta magát és le lépett a párjától?

2021. máj. 7. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az miért számít csúnya szakításnak, ha fogod magad és lelépsz?


Én mindig így szakítottam, amikor kiderült olyan a másikról, amit nem tudtam elfogadni. Megcsalt (vagy tervezte, aztán lebukott, mert hamar rájövök), dobtam rá egy üzit, hogy ha véget ér a randi az exével, akkor kocogjon haza nagyon gyorsan, mert 2 órán belül a kuka mellett találja a maradék cuccait, amit nem hordtak még addigra el a guberálók. Ettől függetlenül ugyanúgy leültem vele beszélgetni, nem tiltottam le, nem gyűlölködtem, általában meg is kaptam a "sosem szerettem, mert ha igazán szerettem volna, akkor megbocsátanék" szöveget. Egyik fülemen be, másikon ki. Velem nem szórakozik senki, nem tollas a hátam.


Mikor nem ment el hónapokig dolgozni és a leghosszabb idő 5 nap volt, amit kibírt egy új munkahelyen (de persze igényei voltak), akkor is közöltem vele, hogy vagy méltóvá válik a felnőtt életre, vagy 1 hónapon belül visszaminősítjük a kapcsolatunkat szexkapcsolattá és hazaköltözik az anyjához, én nem fogom eltartani. Kezdetben benne volt, aztán elkezdett puncs.hu-n keresgélni. Ő is repült. Vele még többször összejártam szexelni, de egyszer sem tudott megtörni.


Volt egy másik, neki egy lelki szemetesládára van szüksége. Nem vagyok érzéketlen, de az a típus vagyok, aki ha valaki tanácsot kér, elmondom mit kéne csinálni, még segítek is neki, fogom a kezét képletesen, ott vagyok mellette, lelkesítem, de ha valaki csak nyavalyog, akkor egy idő után besokallok. Akkor meg főleg, ha megígéri, hogy oké, most akkor máshogy lesz és persze ugyanúgy lesz, mint eddig. Olyankor is van türelmem egy darabig, de utána kimondom, hogy ennyi volt, majd jöjjön vissza akkor, ha tényleg úgy tett, de már az eredménnyel, az ígéretek többé nem érdekelnek.


És ami a legfontosabb: nem várok el semmi olyat, amit én ne tudnék nyújtani. Csak sajnos nagyon rossz irányba ment el a világ. Az emberek képtelenek felelősséget vállalni a saját cselekedeteikért, hibás életvezetéseik következményéért.

2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Mi számít csúnyának?

Egyik exemmel elég hevesen és mérgesen szakítottam és eldöntöttem, hogy én most kivételesen nem leszek az engedékenyebb, ellenben kicsinyes leszek, mert ideges voltam és megbántott.

Szóval mindent elpakoltam a lakásából, amit én vittem oda és ami az enyém volt, a legutolsó kiskanálig (de még előtte megvártam és figyelemmel kísértem, ahogy mindent elmos és eltakarít, hogy tisztán és rendben hozzam el a holmijaimat), és akkor jött rá szerencsétlen, hogy még egy darab törülközőt sem birtokolt és én voltam a g-ci, amiért nem hagytam ott neki egyet a kb. üres lakásban, és most mégis hogy zuhanyozzon, egy törülköző is olyan drága :D

Megérte? Igen.

Újra csinálnám? Nem biztos, most már kicsit érettebb vagyok, de akkor kifejezetten jól esett.

2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Neten szakítottam, mert annyira szerettem, hogy ha élőben próbálom nem ment volna. Hosszas elhanyagolás és verbális bántalmazás, lenézés, tiszteletlenség miatt tettem. Annyira biztos volt abban hogy nagyon szeretem hogy azt hitte bármit megtehet velem tárt karokkal várom vissza. Igaz is, sokáig tűrtem, de akkor aznap nagyon betelt a pohár. Egy percig sem bírtam tovább abban a hitben hagyni hogy még mindig van visszaút hozzám. Így lett belőle net. Később még próbálkozott kihúzni belőlem egy találkát, mert érdemel annyit hogy a szemébe mondjam hogy vége! Ő érdemel annyit...! A velem szembeni viselkedése után! Nem mentem bele aztán tiltottam is. EQ-IQ-bajnok. 😞
2021. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es, ha jól értem: volt egy nagyra nőtt kölyök barátod, aki a hátad mögött akart csajozni, majd jogosan kihajítottad, de tovább dugott téged és nem tudott megtörni? Mi számít megtörésnek és az önbecsülés teljes hiányának, ha nem ez?
2021. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%

Nálam nem is annyira maga a szakítás volt csúnya, hanem az egésznek az utóhatása.

Egyszer csak váratlanul, alibi indokkal kidobott engem a csaj. Persze, meglepett, szarul is esett, de nem sírtam utána, ha már így döntött.

A csavar itt jön, hogy egy helyen dolgoztunk, csak én magasabb pozícióban, ő pedig gyakornokként. Amikor pedig megtudtam, hogy ugyanitt kezdett el kavarni valakivel, és miatta dobott, az ügyvezetővel elbeszélgetve elintéztem, hogy kivágják a cégtől. Ő egyetértett velem, hogy ilyen bomlasztó viselkedés nem fér bele a csapatba, én pedig nem bírtam nézni, ahogy a szembelévő asztalnál turbékolnak.


Hasonlóképp érzek, mint a fenti hozzászóló, tehát ma már nem biztos, hogy megcsinálnám, de akkor elégtételnek éreztem :D

2021. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22 voltam akkor, ez volt az első hosszabb kapcsolatom, több mint 3 év. A srácot meglátták egy lánnyal, én kérdőre vontam, csúnya jelenetet rendeztem. Ő elrohant, és ezzel vége lett. Soká tartott, míg kihevertem.
2023. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!