Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt fogadjam el lezárásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt fogadjam el lezárásnak? Vagy még érdemes írni? Van értelme kicsikarni valami magyarázatot, vagy egy elbúcsúzást? Mit jelenthet ez a reakció szerintetek a részéről?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés után , 2,5 év távkapcsolatban. Nem vagyunk már fiatalok,mindketten éltük a szürke hétköznapokat, de jó volt, hogy "volt valaki". Az utolsó másfél hónapban nem találkoztunk, de egyébként is havonta egyszer szoktunk. Telefonos és sms vitákkal telt ez az utolsó időszak. Majd egyszer csak egy beszólós üzenetemre (jogosnak éreztem ) nem írt és azóta sem, semmit. 46 /N
2021. máj. 26. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd lezárásnak, így is túl sokáig lett húzva és nem lett érdemi előrelépés. Ha meg is keres, akkor is csak azért lesz, mert nem kell veled a nulláról indítania és nincs másik.
2021. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől sokkal jobb kapcsolatot találnál, szóval vedd lezárásnak, és keress mást.
2021. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vedd lezárásnak. Kár lenne tovább húzni
2021. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy értitek, hogy húzni?

A várakozást, hogy írjon, vagy reagáljon?

(A kapcsolatban nem akartunk mást, ez így volt teljes. Mindketten olyan életszakaszban vagyunk,hogy egy ilyen társra vágytunk, ezért is voltunk egymásnak ideális partner, ezért is lesz nehéz olyat találni, aki épp így képzeli. A viták nem ebben a témában voltak.)

2021. máj. 27. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
O lezarta mar ezt valamiert. Nem fog irni.
2021. máj. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárd le.
2021. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, közben lezártam:)
2021. jún. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!