Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek mi értelme volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk külön az exemmel, azóta egyetlen szót sem váltottunk. Nagyon csúnyán megbántott és megalázott. Nem ez volt az első szakításunk, de amint látszik, nem sikerült orvosolni a problémákat.

Ő szakított velem többször is. Az előző különlét alkalmával is elkezdte visszavonni a reakcióit a képeimről!!! Nagyon nevetséges húzás volt, elvileg azért tette, hogy vegyem észre, de 2 napon belül itt is volt.

Pénteken ismét megtette ezt! Már én érzem magam kellemetlenül! Ő kérte, hogy tartsam tiszteletben a döntését (előző alkalmakkor is megtettem, rá sem nézek), de ő nem így tesz.

Mi értelme van ennek? Ennyire gyerekes még?


Az anyukája azt írta nekem, hogy szerinte még dolgunk van. Szerintem már nincs, de ez kicsit beteges.



2021. jún. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy ezt csinálja veled. Hisztizik és kénye-kedve szerint ki-be járkál az életedben.
2021. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, tilts le, ne menj bele ezekbe a játszmákba. Ha többször is szakítottatok, akkor ebből soha semmi jó nem lesz.
2021. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy jelolget aztan visszavonja annak nem mindegy mi ertelme?


Lehet fűzott egy csajt es nem akarta hogy lassa hogy az exe képeit likolgatja. Vagy akaŕmi.aztan a csaj ejtette es hozzas jon olyankor kaparni a kuszobot


Ezen kár fennakadni

2021. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ez hihetetlenül gyerekes, nehéz elképzelni, hogy felnőtt férfi így viselkedik. Én a helyedben letiltanám, töröld az életedből.
2021. jún. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első szakításnál tiltottam volna, ha látom, hogy ilyen gyerekes. Az anyjával együtt.
2021. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!