Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet lekoptatni az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lekoptatni az exem?

Figyelt kérdés
A tag megjelenik random helyeken ahol én ott vagyok, egyfolytában írogat minden szépet, ígérget. Hiába írom le szépen, nem száll le rólam. Beteges vagy majd elmúlik? Pár hónapja megy ez. 35/L

2021. júl. 8. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Betegesnek nem mondanám. Inkább szerelmesnek.
2021. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem tiltottad le?
2021. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval szóban elküldted vagy hogy volt ez? Mert igy kevés az info.
2021. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Par evig egyutt voltunk, majd elkezdett elnyomni es amikor nem birtam akkor vegetvetettem a dolognak. Mindenhogyan elkuldtem mar, de nem erti meg, most ismerkedek mar massal es abba is probal belekopni. Engem az ilyeszt meg hogy olyan helyeken feltunik ahova celzottan megyek.Rosszat nem mond, de eleg para.
2021. júl. 8. 18:24
 5/10 A kérdező kommentje:
7 Hogy volt merszed ilyet mondani? Hany álmatlan éjszakat okoztal te a kardoskutiaknak mi?
2021. júl. 8. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, ez a mónika show-s idézet honnan jött? :D
2021. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
amúgy ha ez igaz, akkor ez zaklatás.. jó eséllyel valami pszichopata lehet
2021. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6, kitörölték a kommentjeit az egyik kommentelonek xd

Most mar minden kapcsolatot megszakitottam vele, sehol nem tud elerni, csak szemelyesen. Remelem lekopik, nem akarok ugy jarni mint a szegedi pár.

2021. júl. 9. 09:49
 9/10 anonim válasza:
44%
Az a kommentelő az exed volt.
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!