Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exed társkereső rendezvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exed társkereső rendezvényeket kezdene el szervezni (úgy, hogy ő is keres és neked sincs senki új), elmennél?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
A helyzettől függ
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
igen, megpróbálnék vele megint összejönni, elutasítana, aztán hazamennék sírni
2021. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekelnek a társkereső rendezvények, akkor se mennék el ilyesmire, ha valami random ember rendezné, sőt, akkor se ha valami világsztár.

Az exeim meg még annyira se érdekelnek, mint ezek a rendezvények :D

2021. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Mindenképpen elmennék.

Sőt.

Én hiányolom, hogy ez senkinek nem jut eszébe.

Rengeteg magányos ember van.


Lehetne csinálni pl a sport csarnokban havonta egyszer valamit.

Ott ősszejönne mondjuk 80-100 nő, ugyanennyi férfi, és lehetne ismerkedni.

Nem mondom, hogy mindenki megtalálná, mert olyan nincs, de hogy egy 15-20% egymásra találna, ebben biztos vagyok.


Kort nem határoznék meg, mert ugye ma már minden játszik.

Fiatal lány idős ffi t keres, idős nő fiatal kandúrt, meg ilyenek.

Ott lehetne beszélgetni, társalogni, és biztos vagyok benne, hogy sok sok kapcsolat kiakakulna.

Sajnos a Lidl be, meg a Sparba, senkinek nincs a homlokára írva, hogy társat keres.

Egy kitűzőt egyébként jó lenne bevezetni, de erről itt már volt szó.

Mondjuk aki társat keres, annak lenne a mellkasán egy kis zöld színű kitűző, aki nem, annak piros színű.

Aki bizonytalan, mert rossz kapcsolatban él, annak sárga, aki a saját nemét keresi annak szivárványos színű.


Így olyan egyszerű lehetne minden.

2021. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 aztán néznél, amikor az asszony hazajön sárga kitűzővel
2021. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ki is használják a sok magányos embert. Van ilyen szervezés, de amelyikről én tudok, azt a közösséget akkor alapította a szervező, amikor még nem zárta le a kapcsolatát (de közben meg már nem csak barátokat keresett), úgyhogy bennük ezek után nem igazán tudok valahogy megbízni. Nevet, helyszínt most már direkt nem mondok :D
2021. júl. 13. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, ez tényleg így van.

A magányos, társkereső embereket iszonyatosan kihasználják főleg a neten.

A társkereső oldalakon mindenféle jobbnál jobb nő rád írogat, egészen addig, amíg be nem fizeted a tagdíjat.

Amikor befizetted, érdekes módon utána mind eltűnik.


Általában "beépített" ügyeletes jó nők vannak mindenütt, akik addig foglalkoznak veled, amíg nem fizetsz.😭

2021. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű.

Minden esélyt meg kell ragadni.


Mindegy ki szervezi.

2021. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!