Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem találok barátnőt? Annyi mindent kipróbáltam már társkereső oldalak, társkereső irodák, rendezvények, facebook-os társkereső csoportok sehol semmi. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A sors így üzen, hogy egyedi vagy és nem létezik számodra alkalmas társ.
2019. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Javíts az értékeden és adj lejjebb az elvárásaidból.
2019. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Facebookos társkereső csoportok - na itt szartam be a röhögéstől.

De komolyan, a társkereső oldalak semmit nem érnek. Badoo, Tinder, csupa elhanyagolt 30-40es egyedülálló vagy magára maradt (kiselejtezett) kacat, akinek még mindig rohadtul magasak az elvárásaik (ezek azok a 40-esek akik frigók, ugyanis a nem frigó magára maradt 40-esek nagy része beáll prostinak - másképp nem tud pénzhez jutni)

A társkereső irodák és a rendezvények nem többek mint pénzlenyúlás, ott esélyed nincs ismerkedni, vagy kapcsolatot kialakítani. Van pár PR punci, akiknek a feladatuk ismerkedési céllal közeledni néhány manushoz, de csak, hogy elhitessék a résztvevőkkel, hogy van értelme itt lenni. Sosincs!

Én egy klubban láttam meg a csajt akit felszedtem. Nem ott mentem oda hozzá - alapszabály, hogy falkában levő nőstényhez nem szabad odamenni - később szereztem meg a számát és hívtam el randizni. Beszélgetni. Amiből aztán kialakult egy kapcsolat. Szóval válaszd ki a célszemélyt szerezd meg a számát és dobd be magad!

2019. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
#3 tyűű de irigylem a barátnőd..... Vagy ha úgy írom, hogy a "puncid" akkor úgy jobban megérted? 😒
2019. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: mindent írsz, csak olyan helyszínt nem, ahol a legnagyobb esélyed lenne megtalálni a hozzád illő társat. Egyébként csak körül kellett volna nézned hasonló kérdések alatt, mert mindenhol ugyanazt írják: HOBBI! Járj el valahová rendszeresen, ahol olyasmit csinálhatsz, ami őszinte lelkesedéssel tölt el (mindegy, hogy mi: sport, főzés, festés, tánc, karaoke, harcművészet...stb). Nincs annál vonzóbb, amikor valaki elhivatott valami felé (legyen az "csak" egy hobbi), és ezáltal látszik, hogy megvan az önálló élete.


De ugye nem azért keresel partnert, hogy ő legyen az életedben az unaloműző? Önmagaddal rendben kell legyél először, ugyanis senki nem szeretne lelkisegély-szolgálat lenni az oldaladon. Ne vedd magadra az inget, ha nem a tiéd!

2019. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni nincs mese, szobából nehéz párt találni, én is így vagyok /voltam, menni kell..
2019. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Énsem talalok pàrt :/ mondjuk nekem ràtesz hogy van egy 5 éves lányom .es 27 éves vagyok./Nő
2019. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 általában azért keresnek párt az emberek, mert unatkoznak, nem így van?
2019. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!