Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van e még esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e még esély rá, hogy keresni fog?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem azok véleményére vagyok kíváncsi akik nem hisznek egy kapcsolat többszöri esélyében.. Volt barátommal egyutt voltunk 1 evig majd sok vita miatt szakítottunk, 2 hónap után rajott, hogy szeret es ujra kezdtuk. Fél év után mégse ment ezért szakított, majd utana még próbálkozott néhányszor de akkor más okok miatt nem ment.. 2 ev után megprobaltuk most újra de ő úgy érezte én nem vágyok rá eléggé, es hogy mivel sokadik próbálkozás után sem ment mások azt mondták neki inkább szakitson, de látszott rajta, hogy vacilált és sírt ő is. Volt már valakinek hasonló eset, és ha igen sikerült nekik újból egymásra találni? Letezik, hogy ilyenkor elmenekul a problémák elől de kozben meg szeret?

Köszönöm a nem bunkó válaszokat.


24/L



2021. júl. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel tudja, hogy te mindig visszaengeded, biztos megy majd, ha nem talál mást. Aztán indul előről.
2021. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj én nehezen engedem el, ki tartanék mellette mivel tudom, hogy megoldható problémák vannak, és alapvetően rajta is látszik, hogy szeret, figyel rám, törődik velem.. Ezért tűnik úgy, mint aki nem tudja kezelni a kapcsolatban a felmerülő gondokat.
2021. júl. 19. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldhatóak lennének a problémák, akkor nem szakítgattatok volna jobbra-balra ennyiszer. Okkal nem működik, inkább dolgozz azon, hogy ezt elfogadd és továbblépj. A drága időd megy az egyetlen életedből, ami megadatott.
2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan idegenektol varod, hogy megmondjak, fog-e meg keresni a a volt pasid? honnan tudjuk?!

amugy meg a kerdes inkabb az, minek erolteteni egyaltalan ezt az egeszet, ha lathatoan nem mukodik?! valami miatt mindig szakitotok. most mi valtozna, miben lenne mas, mit tennetek, hogy elkeruljetek a szakitast?

2021. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam nem a bunkó véleményekre vagyok ilyenkor kíváncsi, hanem azokéra akik esetleg voltak hasonló helyzetben es sikerült.
2021. júl. 19. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös voltunk mi is Néha "bunkónak kell lenni", hogy a benne lévő is megértse, hogy amit eddig toldoztatok-foltoztatok, okkal nem működik és ideje lenne felébredni. Az értékes időd megy csak, amit senki nem tud visszaadni és rohadtul fogod utálni magad érte pár év múlva, hogy elvesztegetted. Mert nem ő lesz életed párja.
2021. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elsősorban nem azok véleményére vagyok kíváncsi akik nem hisznek egy kapcsolat többszöri esélyében"


Zseniális! 😃 Tehát már előre megmondod, hogy csak olyan vélemény érdekel, amit látni szeretnél. De megnyugtatlak, attól, hogy nem akarod észrevenni a fától az erdőt, attól az még ott van!


Ennyi erővel saját magaddal is levelezhetnél és akkor megerősíthetnéd magad abban a csalfa hitben, hogy van még értelme nyűglődni egy ilyen "kapcsolatban".

2021. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

voltam hasonlo helyzetben es nem sikerult. nem volt bunko a velemenyem, de amig azokat a kerdeseket nem tudod megvalaszolni, hogy megis miben lenne most mas, mint az elozo 46744 alkalommal, miert mukodne a dolog eppen MOST, amikor mar sokszor nem mukodott, mit tennetek a kapcsolat javulasaert, stb.. addig nincs ertelme ujrakezdesen gondolkozni.

mi is ujrakezdtuk sokszor, de csakugy, mert hianyzik a masik alapon, de mivel erdemben nem valtoztattunk a probelma okain, ezert sokadjara sem mukodott. igy tenyleg semmi ertelme, idopazarlas csak.


4es voltam

2021. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak szimplán hiányzik a másik alapon, mivel eddig amik miatt régen nem ment es amiken veszekedtünk, azokon változtattunk és figyeltünk rá.
2021. júl. 19. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es Nyilván nem tettétek, legalább magadnak ne hazudj! Nem számolom hányszor szakítottatok, és ugyanez lesz legközelebb is.

El kell engedni, és tovább lépni.

2021. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!