Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány éves volt a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves volt a gyereketek mikor elváltatok?

Figyelt kérdés

A miénk most 7 hónapos. Sajnos a kapcsolatunk kezd zátonyra futni az apukájával. Még egy ideig úgy gondolom, hogy érdemes megpróbálni javítani, de minden második nap úgy érzem hogy ez már reménytelen, boldogtalan vagyok. Az egyetlen ok amiért még nem szakítottam az a közös gyerekünk. Imádja az apukáját, sokat foglalkozik vele, még egy napja sem telt el nélküle, borzasztóan örül minden nap mikor meglátja. Nagyon félek, hogy mi lenne ha szakítanék.. házasok nem vagyunk hála az égnek, de ha legalább csak azok lennénk gyerek nélkül sokkal könnyebb lenne..

Nektek hány éves volt a pici mikor váltatok? Mennyire viselte meg? Hogyan oldottátok meg a láthatást?

Kérlek mellőzzétek az olyan kommenteket, hogy “minek gyereket vállalni felelőtlenül” meg a hasonlókat, köszönöm..



2021. aug. 10. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a "gyerek vagyok" és 8 éves voltam, amikor elválltak a szüleim, de tök más a szituáció, mert nálunk az apai oldal alkoholizálása volt a probléma. Viszont amiért ezt leírtam az azért volt, mert anya sok évet elpocsékolt az életéből egy reménytelen kapcsolatra. Persze próbáljátok meg megoldani (ha mindketten szeretnétek), de ha nem megy akkor nem megy.

És ami jobban a te esetedhez illik az a legjobb barátnőmék példája. Neki a szülei 3 éves korában válltak el, viszont ő is a mai napig imádja az apukáját is. És neki ez a normális, hogy elválltak a szülei még kiskorában. Ugyanúgy tartja a kapcsolatot mindkettőjükkel. Az anyukánál lakott, és megbeszélt időpontokban (amikor akart) ment az apához, itt nem feltétlen volt a szigorú 2 hetenti láthatás, de ebben úgy is nektek kellene megegyezni. Mindkettő félnek új kapcsolata van már illetve vannak gyerekek is mindkét oldalt, velük is nagyon jóban van, családtagok ők is. Tehát nem mondom,hogy nem fog összekötni örökké a gyereketek, és nem kell majd tartanotok a kapcsolatot az apával, de meg lehet oldani. Persze ez utóbbi csak egy példa, nem biztos hogy mindenki ilyen szerencsés, de van remény. :)

2021. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7 éves volt. Nagyon apás most is. 2 hetente elviszi és ez így jól működik
2021. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7 éves volt. Sok év kínlódás volt előtte! Nem kell várni a semmire!
2021. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
7,5 éves. Felváltva neveljük.
2021. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7 éves volt az enyém is.
2021. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de tényleg minek kellett?
2021. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem terveztük, de minden körülmény adott volt hozzá, az meg meg sem fordult a fejünkben hogy elvetessük. Szerettük egymást, 3,5 éve együtt vagyunk. De mostanában történt pár dolog, amin nem fogok tudni túllépni, kiábrándultam, nem vagyok boldog mellette.
2021. aug. 10. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo mi tortent?
2021. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

A nagyobbik 10, a kisebbik 8,5 éves.

Soha nem fogom megbocsájtani a volt feleségemnek hogy egy másik férfi miatt feldobta az addigi életünket, ahogy azt sem, hogy most egy másik férfi él egy házban a lányommal. A magyar jogrend sajnos teljesen anyaközpontú, ha nem drogos vagy nem alkoholista akkor egy férfinek semmi esélye hogy megkapja a kizárólagos felügyeletet.

Nálunk most kezd érdekes lenni a helyzet, mert a nagylányom iskolaváltás előtt van és velem jobban szeret élni mint az anyjával, ő azt mondta költözik hozzám. A bíróság előtt anno a volt feleségem ügyvédje azzal érvelt hogy a gyerekeknek családban kell élnie, akkor pedig a kisebbik is költözzön hozzánk, a mostani páromnak sincs ellenére jól kijönnek egymással. Persze a volt nejem ezerrel ellenkezik, hiszen a 100000ft GYT+az államtól kapott 70000ft az ugrik + én természetesen én sem tekintenék el a GYT fizetésétől és az egyéb járulékos hozzájárulásoktól. Kíváncsi leszek milyen érzés lesz neki SKYPE.on beszélhetni a lányaival és 2 hetente 130km utazni.

2021. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10 éves. Másfél éve váltunk el, apja eddig 4-szer vittel el, így a gyereknek elég nehéz. Apja új kapcsolatát is meg kell szokni, ráadásul nekem is lett egy kapcsolatom, amiből valószínű szakítás lesz, mert a férfi nem nagyon tudja elfogadni a gyerekem. Reméltem, hogy kialakul majd, ha jobban megismerik, megszokják egymást, de sajnos nem úgy tűnik.

Szerencsésebb, ha egész kicsi a gyerek, ha már válni kell.

Ám ha helyre lehet hozni, akkor mindent meg kell tenni, mert sajnos egyik kapcsolat sem zökkenőmentes.

2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!