Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék átesni az 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék átesni az 5 éve történt szakításomon,ha még mindig ugyan azt érzem,és emiatt nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Többször voltam már emiatt depressziós,sokszor voltak öngyilkos vágyaim,egyszerűen nem halványodik ez az érzés, próbálok az adott személytől eltérni,más emberekkel ismerkedni,de nem hiszem el,hogy egyszerűen minden embernél jobban hiányzik 19/L

2021. aug. 23. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem menj el egy orvoshoz.

Egyébként sok ilyen személlyel találkoztam már, sőt olyan is volt aki tényleg megölte magát, nem játék ez.

2021. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

14 évesen már szakítás? Ejha...


Nézz elengedés videókat, találsz a neten sokat.

2021. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológus. Egy tini szerelemet ennyi idő alatt rég elfelejthettél volna, az is normális lenne, ha a nevére sem emlékeznél.
2021. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát egy felől:


Mi volt 14 évesen ?

Osztoztatok a cukorkàn, meg löktètek egymàst a hintàn?

Anyuèk pènzèből elmentek fagyizni?

😆😆


Bocs , ha tényleg nem troll kérdés , akkor bizony trauma èrt - az meg elbeszèlgetős doktor bàcsi

2021. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Uristen 5 ev az nagyon sok ido. Nekem novemberben volt egy szakitasom, de mar augusztus eleje ota ereztem, h valami nincs rendben. Iden aprilisig tartott a banat, szoval az a 9 honap nagyon rossz volt, de minimum 9 evnek ereztem...

Amugy februarban en is elkezdtem pszichologushoz jarni es segitett. Neked is ezt ajanlom.

2021. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4.Most nagy a pofad,mert telefon van a kezedben,de tudd nem ilyen egyszeru minden ahogyan a te elkenyeszetett eleted tart,nem ismersz de mar a rossz szandek,mindig ocsarolni kell valakinek az eletet,igen,ezek a magyarok...Ha mar valaki fel tesz egy kerdest ami nem azt takarja hogy "mit fozzek ebedre"és mert magaval sem tud mit kezdeni,a valaszt varnam nem a raadast,hidd el eleg baj ez nekem,es kossz,de nem a velemenyed kellet,legalalabbis nem ilyen stilusban,hogy is engedhetik maguknak egyes emberek ezt a gerinctelen es bunko stilust?
2021. aug. 24. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

#4 voltam , nem tudtam hogy ennyire ki fog borítani


14 évesen is lehet szeretni, de nem egy szokvànyos dolog szerintem , hogy egy gyerekszerelem ennyire taccsra vàgjon



De bocsi , ez tényleg pszichológus és trauma , ha azóta nem tudod offolni.


A saját időd tellik a bànkódàssal

2021. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Azoknak mondanám, akik röhögnek a tiniszerelmen : én 37 éves vagyok és 14 évesen lettem halálosan szerelmes, azóta sem voltam. Én is hosszú évekig depressziós voltam az érettségi után, ahogy a kérdező.


Mozart óvodás volt ,amikor zseniális műveket komponált, a legtöbb olimpikon élsportoló kamasz fejjel van a csúcson , kamaszoknak rendeznek innovációs versenyeket, ahol a találmányaikat bemutathatják, Rómeó és Júlia 14 évesen voltak halálosan szerelmesek.


Miért fura számotokra, hogy vannak koraérett emberek, akik érzelmileg megélhetnek egy komoly szerelmet kamaszként ?


.

2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ELőző vagyok : ismerek 10-12 párt, akik kamaszkoruk óta vannak együtt, olyat is , ahol mnidketten gimisek voltak, oylat is ,ahol az egyik gimis, a másik huszonéves és 20 éve együtt vannak.


A hirességek közül is hozok egy példát : Szandi. 16 évesen lett szerelmes BOgdán Csabába, azóta is együtt vannak. 14 évesen már szinpadon állt.

2022. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" nem egy szokvànyos dolog szerintem , hogy egy gyerekszerelem ennyire taccsra vàgjon"


Hát pedig szerintem sokkal jobban taccsra tud vágni, mert érzelmileg sokkal éretlenebb vagy a feldolgozásra, mint egy 25-30 éves.


Nyilván vannak oylan tinik, akiknek 20 évesen kezd benőni a fejük lágya és

olyanok is, akiknek már többéves kapcsoalta van vagy 14 éves korától szexel. Komolyan a 21. században még azt gondolják az emberek, hogy egy kamasz még gyerek ? Én rég voltam kamasz, de a mi időnkben is volt egy csomó komoly kapcsoalt a középiskolában ,illetve voltak akik akkor jöttek össze és azóta is együtt vannak, azóta még gyorsabban érnek a tinik a globalizáció és az internet előtörése miatt. 11 éves kislányoknak már youtube csatornája van, amin kozmetikumokról osztják az észt....

2022. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!