Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újra együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra együtt?

Figyelt kérdés

Volt ilyenben részetek? Meddig voltatok külön, ki szakított, és miért? Azóta működik? Milyen hosszú volt a kapcsolat, és mióta vagytok újra együtt?


Nemet, és kort is légyszi.


Szeretnék kibékülni barátnőmmel, és érdekelne egy kis statisztika, hogy tényleg nagyon káposzta effektus e, vagy ez csak közhely. Tudom, hogy minden kapcsolat más, de akkor is.

Köszi!


2021. szept. 5. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ismerek egy pasit, az az anyja zavart vissza a nőjéhez, akivel szakítottak:D kész röhej. Közel a 30hoz van a pasi. És most minden oké, gyerekük lesz.. nem tudom egyébként mit érez, de kívülről úgy tűnik minden oké.
2021. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*akit az anyja zavart vissza, bocs
2021. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy miért szakítottatok. Vannak olyanok, amin nem lehet túllépni. Ott mi történt?
2021. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
1 évig szóltunk együtt, aztán én (N) szakítottam vele(F), mert nem igazán ment és úgy éreztem hogy nem akarja az egészet. 1 évig voltunk külön, mikor felkeresett, már egy éve vagyunk együtt, tervezünk összeköltözni, minden jól megy, mert megbeszéltük, hogy mi volt problémás és mindketten dolgoztunk rajta.
2021. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól függ, miért mentetek szét. Mi is szétmentünk kb egy hete az exemmel, akkor még állítólag szeretett, tegnap beszéltem vele és azt mondta jobb lesz ez így meg hogy ő nem érez már úgy irántam mint az elején.. vagy hazudott, vagy ő maga se tudja mi van. Innentől, ha keresne, nem mondanám hogy nem lehetünk együtt, de igencsak elbeszélgetnék vele hogy mi is volt ez. De én biztos hogy nem fogom keresni többet..


Ha nektek meg lehet ezt még beszélni és nem olyan nagy a baj, keresd, küzdj érte.

2021. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!