Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott mert nem ilyen típusú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert nem ilyen típusú?

Figyelt kérdés

3 hete született meg a kisfiunk. Párom a napokban közölte, hogy neki ez nem fog menni, ő soha nem volt apa tipus és most már teljesen biztos benne hogy nem az, fogadjam el hogy ő most elköltözik, innentől csak anyagilag számithatok rá mint apa. Igazából hogy soha nem akarta ezt a gyereket csak azért ment bele hogy engem boldoggá tegyen.


Hogy tehette ezt? Most mihez kezdjek, mi lesz velünk? Meg tudom győzni hogy jöjjön vissza?


2021. szept. 8. 16:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha van más választás, akkor ne győzd meg. Az ilyen nem érdemel meg téged se a gyereket se.

Segítséged lenne? Pl nagyszülő.

Anyagilag hogy állsz?

2021. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

"soha nem akarta ezt a gyereket csak azért ment bele hogy engem boldoggá tegyen"


És így hogy elhagy mivé tett?

Hülye nemnormàlis , ilyeneket a dunàba lövetnèm

2021. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sajnálom, de mit jelent az, hogy azért ment bele, hogy téged boldoggá tegyen? Gondolom felhoztad neki a gyerek témát, amire eleinte nem akart rábólitani, majd te egyre többet nyúztad vele, aztán belement. Ez erre enged következtetni. Valójában ez nem közös döntés volt. Egyébként ezzel nem tudsz kezdeni semmit. Ha most meg is győzöd valahogy, X idő múlva megint lefog lépni.

Próbálj meg inkább azon gondolkodni, hogy egyedül hogy álld meg a helyed a világban a kicsivel. Ki fog költözni? Te vagy a párod? Szüleid támogatnának? Vissza tudsz hozzájuk költözni? Hány éves vagy? Van olyan munkahely, ahova visszatudsz menni dolgozni, ha a gyerek kicsit nagyobb lesz?

2021. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Itt a példa arra amikor a nő erőltetik a gyereket. Ez lesz belőle. Gratulálok.
2021. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

"Igazából hogy soha nem akarta ezt a gyereket csak azért ment bele hogy engem boldoggá tegyen."


Ilyennek nem szülnék, de én nem vagyok idióta.

2021. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Az szép.


#3as, ha egy férfi annak ellenére gyereket csinál, hogy amúgy nem akar apa lenni, és ezt nem közli a nővel hanem simán ráhagyja, nehogy az balhézzon, az egy hülye. Aztán meg lelép, csá.


Nagyon sajnálom. Lesz pár szar éved, készülj fel. Segítséged van? Az exed teljesen kiszáll a nevelésből? Fuuu de utálom az ilyet.

2021. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez sokszor vita volt köztünk, hogy én akartam gyereket, ő kevésbé, aztán belement. Gondoltam majd ha meglesz és látja milyen csoda egy gyerek akkor majd rájön ő is.
2021. szept. 8. 17:03
 8/27 A kérdező kommentje:

Azt mondta anyagilag elismeri a gyereket állja a költségeket, de mást ne várjak tőle ezután.

De csessze meg, nekem nem a pénze kell, nekem ő kell, a gyerekemnek apa kell

2021. szept. 8. 17:05
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
#6os vagyok, akkor viszont te is el@asztad. Ha látod hogy ő nem akar, és vitaztatok is róla, minek kellett? Szakítani kellett volna és olyan férfit találni, aki szintén akar gyereket. Most itt állsz egyedülálló anyaként.
2021. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
Hát nem akármilyen férfiak vannak komolyan mondom, szégyen és ezt férfiként mondom,nem semmi a csávó. Semmit sem érdemel nem hogy téged és a gyereket. Kerüld el minél messzebbről, még a gondolatát is, gyáva sz.r 😡🤬.
2021. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!