Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott mert nem ilyen típusú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert nem ilyen típusú?

Figyelt kérdés

3 hete született meg a kisfiunk. Párom a napokban közölte, hogy neki ez nem fog menni, ő soha nem volt apa tipus és most már teljesen biztos benne hogy nem az, fogadjam el hogy ő most elköltözik, innentől csak anyagilag számithatok rá mint apa. Igazából hogy soha nem akarta ezt a gyereket csak azért ment bele hogy engem boldoggá tegyen.


Hogy tehette ezt? Most mihez kezdjek, mi lesz velünk? Meg tudom győzni hogy jöjjön vissza?


2021. szept. 8. 16:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha annyira fontos lenne, hogy a gyerekednek legyen apja, akkor alapból olyan férfit választottál volna apának, aki apa akar lenni, nem olyat, akit rá kell venni az egészre.
2021. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
De hát ő előre szólt, hogy nem akar gyereket. Mégis mit vártál?
2021. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Hogy meglátja a babókat, és hálivúdi film lesz az élete.
2021. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nőként ha meglátok egy babókát egyre jobban úgy érzem, hogy nem akarok gyereket😂. De viccet félretéve, nyilván ha odajutunk a párommal, hogy mindketten szeretnénk, akkor örülni fogunk neki, viszont ez most olyan helyzet, hogyha akaratom ellenére a párom hazahozna egy gyereket (tételezzük fel, hogy az a gyermek vérszerint is az enyém, de nem én szültem és rohadtul nem akartam), akkor én sem tudom, hogy hogyan reagálnék, úgyhogy most kivételesen megtudom érteni a pasit. Előre szólt nem akart, te tönkretetted vele a kapcsolatodat is (lehet később megért volna az apaságra), de a gyerek életét is megnehezítetted most, csak azért mert te álomvilágban élsz. Bár ettől függetlenül tényleg nagyon sajnálom, de a párod számára nem egy csoda az ami történt, ez csak a te álmod, nem az övé, ő ezt teljesen másképp éli meg.
2021. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Edd meg amit főztél. Csak a gyereket sajnálom, hogy elcseszted az életét.
2021. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ebben a történetben egyedül az a szerencsétlen gyerek az áldozat. Szállj le a földre, tündérhercegnő, mert attól még, hogy a te szemedben egy gyerek a csoda meg a tökély meg az élet értelme, még nem mindenki van így vele. Egy férfit nem áztatnak el úgy a hormonok, mint egy nőt terhesen meg szülés után, hogy sok (nem minden!) esetben akkor is feltétel nélkül imádja a gyerekét, ha nem annyira akarta, ergo ott aztán még fontosabb, hogy tudatosan megérjen benne a családalapítás gondolata. Jó nagy barom volt, hogy unszolásra gyereket csinált...

Szóval kicsit szállj le a földre, és gondolkodj el azon, hogy innentől kezdve hogyan tudod felnevelni egyedül. Valószínűleg a gyereknek is jobb, ha nem az apja fancsali pofáját kell néznie, meg folyamatos elutasításban részesülnie. Talán így kevésbé sérül és talál a családodban vagy a későbbi párodban normális apafigurát.

2021. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem szabad ráerőltetni senkire sem a gyerekvállalást, se nőre, se férfira. Semmi de semmi jó nem fog kisülni belőle!
2021. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

"Gondoltam majd ha meglesz és látja milyen csoda egy gyerek akkor majd rájön ő is"


Á, a legendás "majd a gyerek megold mindent" manőver. 🙃

2021. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Hát mert egy marha vagy. Eroszakoskodsz vele , megteszi amit kérsz gyereket csinál neked, erre nem elég.


Elmondta nem akar gyereket. Most annyit változott a dolog hogy továbbra se akar gyereket. Végig tartja a szavát.


Mivel van gond ?

2021. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
Azzal hogy megcsinálta a gyereket talán? Emberek mi az isten😀? Akkor miért nem szakított az úriember mondta azt hogy ő nem akar gyereket és kész viszlát. Mi ez a szöveg hogy nem kell erőltetni ember😂!? Mit erőltetett? A dugást? Nem tudta hogy mi fog történni óh szegény majd mindjárt el kezdem sajnálni. Egy gyáva senki aki nem mert felelősséget vállalni egy életért amiért kutya kötelessége lett volna. Megcsinálom és lelépek👍 óh szegény😂😂 vannak bajok itt is fejben is úgy látom.Nem tudom nektek mennyire esne jól ha csak úgy a fater lelépne mert nem akar gyereket ja bocsi szia szia, aki meg át élt már hasonlót és tudja hogy milyen apa nélkül annak még nem kell e setelgetni hogy mi a szitu ebben az esetben. A pénzét meg dugja ahová akarja gyerekek mert az semmi de majd azt is megtudjátok ha megtanultok felelősséget vállalni. Ezeket a példákat elítélni kellene nem sajnálni.De hajrá gyerekek tiétek a jövő👍
2021. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!