Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak hogy ne féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne féltékenykedjek többet? Már megöl ez az érzés.

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk de még szoktunk beszélni, tudom hogy nem beszel most senkivel es o is elmondta hogy szeret es neki mostanaba nem fog kelleni senki(szeretjük egymást d enem lehetünk együtt több ok miatt de ez mindegy, erről ne kerdezzetek légyszi). És az a baj hogy tudom hogy egyszer túl fog lépni rajtam, mert minden számításnál egyszer mind a két fél túl fog lépni a másikon de akkoris. A tudat hogy majd jön más lány, hogy mással fog sexelni és mindent vele fog csinálni megöl. Hogy győzzem le a féltékenységem ha ez az egész már felemészt? Panikbeteg vagyok és így a lehető legkisebb dokgot is túl gondolom mindig. Többet nem akarok már erre gondolni

2021. okt. 27. 09:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*szakításnál

Bocsánat a sok hibáért

2021. okt. 27. 09:17
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Keress fel pszichológust.
2021. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abba kéne hagynod vele a beszélgetést, ha egyszer szakítottatok. És igen, jönni fog másik lány, akivel együtt lesz, ahogyan neked is jönni fog másik fiú, akivel együtt lesztek. Ne beszélj vele többet, teljesen felesleges, ha nem vagytok együtt.
2021. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Te most féltékeny vagy az exedre? Igen, mással fog "sexelni", ahogy te is. Ti már a múlt vagytok, dolgozz azon, hogy továbblépj inkább.
2021. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Vagy a barátod megbízhatatlan és helyette kellene keresned mást vagy neked van önbizalomhiányod és egy jó pszichológus kellene neked.
2021. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológus.
2021. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsololat vége.Nagy PONT VONAL külön utakon.Ne keressétek egymást már nem vagytok egy pár.

Barátság férfi nő között hadjuk csak föleg ebbe a helyzetbe.LÉPJ TOVÀBB!

2021. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg az a legjobb, ha teljesen megszakítjátok a kapcsoaltot

Eleinte rossz lesz, de utána túl lépsz rajta

2021. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha nem iktatod ki az életedből, majd azt is végignézheted, hogy családja lesz.
2021. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt az a baj hogy egy tömbházba élünk és még a baráti körünk is közös, szóval ha majd jön bemutatni a barátnőjét akkor végig nézhetem azt is..
2021. okt. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!