Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vészeltek át egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeltek át egy szakítást?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakítottam barátnőmmel mert nekiállt exezni. Mondtam hogy én ebből nem kérek. Pedig tudom hogy nagyon szeret/szeretett, mert mikor mondtam neki hogy vége, iszonyat módon elkezdett sírni miután felszállt a buszra, és tegnap mikor voltam a cuccomért, és beszéltem vele, az volt a válasz félig sírva hogy "Ezt én basztam el, nem tudom már visszacsinálni"

De viszont kaptam egy olyan screenshotot ahol leírta hogy megkönnyebbült és hogy 1 gonddal kevesebb. Mostanra úgy tesz mintha nem is ismerne... Mi a véleményetek? A kérdéshez visszatérve, ti hogy vészeltek át ilyet hogy ne legyen annyira nehéz? 21/f



2021. júl. 19. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Iszok.
2021. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy mennyire szerethetett, ha csak gond voltál neki 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Láttam rajta, akárhányszor rámnézett hogy oda-vissza van értem. És abból elég könnyű észrevenni, és mások is mondták hogy "Ez a lány oda vissza van érted, vigyázz rá"

Akármikor mentem hozzá jó kedve volt, már a buszmegállóba várt mikor még közelben sem volt a buszom, nélkülem semmibe sem vágott bele mert mindennel inkább meg akart várni hogy ketten tudjuk.

Csak nem értem hogy miért lett ilyen :(

2021. júl. 19. 13:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretett volna, akkor nem kezd ki újra az ex-el 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rád vetítette ki, amit az exe irànt érez.

Biztosan tetszettél neki,szerethetett is, csak nem olyan mélyről jövően,ahogy az exét.

2021. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miután szakított az exével, mennyi idő után jöttetek össze?
2021. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Elkezdek újra csajozni, egy vagy több új kapcsolat, legyen az alkalmi, szex vagy tartós, remek gyógyír a szakítás utáni nyavalygásra, 2-3 hét után már azt sem tudom, miért volt egykor annyira fontos az a korábbi kapcsolat...
2021. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 pár hónapja szakítottak, de amikor lezárták utána mondta hogy már nagyon elege volt belőle mert náluk lakott.

De ha rám vetítette volna ki azt amit az exe iránt érez, akkor nem istenített volna, és nem mondta volna hogy milyen helyes pasi vagyok nem akar elveszíteni, meg ha rámírt valami csaj, rögtön elkapta a roham mert attól félt hogy elvesz valaki tőle...

Kedden összevitáztunk, és gondolom akkor oldotta fel és írt rá.

Onnantól kezdődött ez az egész, egészen Szombatig mire rá nem jöttem hogy mivan.

2021. júl. 19. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lány össze van zavarodva, szerintem hagyd rá, nem lesz ebből semmi, bár soha ne mondd, hogy soha mert bármi lehet.
2021. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Pár hónap alatt nem biztos hogy kiheverte a szakítást, szerintem te csak pótlék voltál neki. Ez a lehető legrosszabb verzió.
2021. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!