Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » , Röviden . Párom egy muticegn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, Röviden . Párom egy muticegnel dolgozik , elköltözött ( volt egy vitank ) majd 5 honapra rá kiderült hogy összejött a biztonsági őrrel . Ő 40 Én 46 vgyok , 23 év 3 gyermek , meddig tart a románc ?

Figyelt kérdés
Mint kiderült az őrnek 4 saját és 3 nevelt gyereke van , kerékpárral jár , és még az alkoholt sem veti meg . Egy ismerősöm aki látásból ismeri azt mondta szó szerint egy senki . ÉN Festő vállalkozo vagyok,segìtőkész , barátságos és igazi mélyétzésű Apa , csaladszerető , oda minden oda a családom , gyerekek is furcsán viseljednek. Nem is értem hogyan jutottunk ide , kesz rémálom számomra . Nem tudom feldolgozni, főleg a pici angyalkám az 5 éves lányom hiányzik . Mikor jöttem hazaca munkából Ő mindig a nyakamba ugrott , minden nap. Nem vgyok iszonyat gazdagok , de mindenünk meg volt , haz , autok , nyaralások ...stb...ugyan meddig tart ez a nagy románc ?

#megcsalás #őrület #Félrevezetett #Csalódásc
2021. nov. 1. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Normális férfisors. Sajnos, tudom miről beszélsz.
2021. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért futnal egy ilyen nő után aki így bánt veled ? Akinek nem kellesz…

A gyerekeiddel tartsd a kapcsolatot ők a legfontosabbak !

31N

2021. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom. Ennek itt a vége. Tipikus ferfisors. A gyerekeiddel tölts annyi időt amennyit tudsz, csak ez az egy számít.
2021. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Szedd össze az önbecsülésedet, és ne azt várd, hogy a rbnc párodnak vége legyen a románcának. Vége lesz majd idővel, de az téged már ne érdekeljen.A gyerekeiddel foglalkozz inkább.

N

2021. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Engem mondjuk az is érdekelne, hogy a feleség hogy nyilatkozik. Hogy min vesztetek össze, mert ez így elég egyoldalúan van leírva…
2021. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el. A gyerekeissel foglalkozz, az ex feleséged meg engedd el.
2021. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Igazából lehet, hogy a portás boldogabbá teszi, ez csak a te szemszöged...
2021. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

A pici angyalkád valószínűleg most is a nyakadba ugrik láthatáskor. Indítványozz közös felügyeletet, ha nem az lenne, egy hét itt, egy ott, probléma megoldva.

Az asszonyt meg ne várd vissza, ő továbblépett.

2021. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
5-7. A másik oldal mindig csak akkor érdekel valakit, ha férfi a kérdező. Ha nő, akkor el kell neki hinni mindent, hogy minden úgy volt, ahogy ő mondja.
2021. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Totál mindegy a másik oldal véleménye , ő már továbblépett saját akarata volt nem kell sírni utána. Neked is tovább kell lépni kérdező!
2021. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!