Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti miért vagytok buták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miért vagytok buták és miért nem jönnétek össze biztonsági őrrel (haverom)? PAnaszkodik is, igen jól keres 28 évesen 340 nettó (keleti részen, vidéken ez kimagasló ), heti 5 nap, napi 10 óra fegyveres őrzés és nem kell a nőknek mert csak őr.

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 20:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha így lebutázza a nőket ne csodálkozzán
2020. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem valószínűleg rossz helyen keresel... khm keres a haverod :)


Lehet, hogy csak lejjebb kellene adni a külső elvárásokból és inkább a belső értékekre koncentrálni. Nem barbikkal kellene kezdeni, mert nekik csak az a fontos, hogy a közösségi médiában egy kirakati bábut mutogathassanak. Normális lányokkal próbáljon meg ismerkedni, azoknak lényegtelen, hogy mivel foglalkozik, csak az számít, hogy boldognak lehessenek a választott hím mellett. Az, aki a foglalkozása által ítél meg valakit, egyáltalán nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele!

2020. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem a pénz miatt, mint látod, mert bár a nőket tartod anyagiasnak, de rugózol azon, hogy mennyit keresel. Ez sok pénz a keleti országrészen és mégsem kell, mert a pénz nem minden és még csak nem is elsődleges.

Nekem sem kéne egy biztonsági őr, egyszerűen nem egyezne a mentalitásunk.

2020. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
2. na igen
2020. szept. 10. 20:27
 5/30 A kérdező kommentje:

rugózol azon, hogy mennyit keresel.


Én nagyon nem vagyok bizt őr. Haverom az.

2020. szept. 10. 20:30
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Persze, persze.
2020. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Most akkor mégis fizetés alapján kéne párt választani, vagy mi? Döntsétek már el.


Csak azt érted el ezzel a kérdéssel hogy eldontottem hogy ha nem jön be a mostani karrierem, biztonsági őrnek megyek😒

2020. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez relatív jó de az illető szerintem nagyon nagyon jónak gondolja és olyan nőkre hajt akik számára ez még kevés (ha őr ha nem őr).
2020. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Én azért nem kezdenék biztivel, mert állandóan csajoznak. Pl áruházi részen. És az nem valami előnyös
2020. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már biztonsági őrrel,igaz nem fegyveres volt,én el tudtam volna képzelni vele komolyabban is ,de őt csak az érdekelte,hgy minél több nőt megdugjon
2020. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!