Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanék,de nem megy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanék,de nem megy. Kaphatnék pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szakítani szeretnék a barátommal. Két éve vagyunk együtt, de úgy érzem nagy teher lett nekem ez az egész már, és szeretnék belőle kilépni, de egyszerűen nem megy sehogyan sem. Az a baj,hogy szeretem még. Ha arra gondolok,hogy oké most beszélek vele ,megfutamodok és gondolatok ezrei vannak a fejemben. Mi lesz velem? Mi lesz ha mégis hiányozni fog? Mi lesz ha depressziós leszek?

Félek amiatt is ,mert van két kutyánk az egyik az enyém őt én hoztam magammal ,a másik közös de ő fizette ki. Nagyon megszerettem és ha magának akarja, a szívem fog össze törni.

De nem akarok már ebbe a kapcsolatba lenni tovább, úgy érzem elveszítem lassan önmagam.

Mindig azt mondtam sose leszek egy férfi házi cselédje, és most ha végig gondolom hogy én nyalom a lakást amíg ő lóbálja a lábát a gépe előtt mert játszik 30 évesen ,röhögök magam miatt.


Egyszerűen nem tudom hogy lehet az, hogy utálom amiket velem csinált, pl rám akarta erőltetni az akaratát, manipulálni akart de nem jött be, egy csoffadt virágot se kapok soha, lusta mint a fájdalom, azt hiszi csak neki lehet igaza. De mégis szertem.

Hogy a fenébe lehet így érezni?

Kérlek segítsetek, mert teljesen elvagyok keseredve hogy bele ragadok ebbe sáros pocsolyába.



2021. nov. 19. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

"Józsi! úgy érzem nagy teher lett nekem ez az egész már, és szeretnék belőle kilépni, rám akarod erőltetni az akaratod, manipulálni akarsz mellesleg egy csoffadt virágot se kapok soha, lusta vagy mint a fájdalom, azt hiszed csak neked lehet igazad. Szakítani akarok."

Ennyi.

2021. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyne menne, hiába szereted, ha rossz vele! Nyilván hiányozni fog, idő lesz, mire helyrerakod magadban, de ezen át kell esni. Lehet, hogy nála marad a másik kutya, ez a saját normális életedért meghozható veszteség.

Egyetlen kérdés az, hogy ezt tudja? Mondtad, hogy neked ez így nem jó, de leszarja, nem változik?

Ha igen a válasz, akkor állj ki magadért! Soha nem leszel boldog, ha nem változtatsz, előre nézz, ne vissza. Ha hiányozni is fog, akkor már tudod, hogy az ígéretei nem érnek semmit, ő nem az igazi.

2021. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint egy szőrszálat kihúzni a füledből. Egy gyors mozdulat, kicsit fáj, de hamar elmúlik és jobb nélküle.
2021. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a szakítást miért nem tetted meg jóval korábban, azt majd csak akkor fogod megkérdezni, amikor a következő pasid a tenyerén fog hordozni, és minden héten visz virágot, és bomba-nőnek fogod érezni magad őmellette - nem házicselédnek...
2021. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is lényeg hogy hol , miben laktok és utána tudnál e lakni egyedül is.

Mert ha tied a lakás akkor egy nap kipakolod a cuccát , mégha segítséggel is és arra megy amerre lát.

De így hogy gyenge vagy , meg a kutya miatt, hát nem fog menni.

2021. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl sokat gondolkodni-mérlegelni nem tudom mennyire érdemes, mert az időt viszi.

A problémák megbeszélésére volt kísérleted? ("jobb lenne ha házimunkát együtt végeznénk, mert hatékonyabb is", "elhanyagolva érzem magam") stb.

2021. nov. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ha nem érzed teljesen azt az érzést h neked szakitanod kell, akkor még nem vagy rá készen állva. Ugyanígy voltam az exemmel, 3 évig jártunk, már két év után éreztem h ez nekem nem kell de képtelen voltam szakítani vele mert akárhányszor arra gondoltam h külön leszünk, elfogott a sírás. Aztán harmadik évben ő is tett érte h könnyebb legyen szakitanom vele, de már bennem is megért a dolog h úgymond “ könnyedén” szakitottam
2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!