Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy 30-as nőt elhagynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as nőt elhagynak, miközben ő már házasságra és gyermekvállalásra készült, akkor adja fel ennek lehetőségét vagy van remény majd találni jó társat, párt, hogy mindez valóra váljon?

Figyelt kérdés
Nem csak azért kell a pasi, hogy csináljon egy gyereket...Értsétek jól, a kérdésemet:) Köszönöm!
2021. dec. 2. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
az kellemetlen
2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed megvan, ne keseredj el!!
2021. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne adja fel. Viszont ne is ragaszkodjon hozzá foggal körömmel.
2021. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne.
2021. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hány éves. Ha éppen 30 múlt, akkor még simán összejöhet. Ha a 30-as évek végén jár, akkor már jóval kisebb az esély, hogy időben találjon valakit, akivel szeretne családot alapítani és a gyerek is összejöjjön.
2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja h aztán majd ő lépjen le ha megunta? Kihagynám :D
2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
ne adja fel, csak az új partnernél legyen tekintetes, hogy első évben ez ne legyen téma
2021. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Semmiről nem vagy lekésve, a görcsölés a legrosszabb. Én 37 évesen találtam meg életem párját és nagyon örülök neki, hogy nem vállaltam gyereket az előtte lévő rossz kapcsolataimban. Mérlegeltem, végiggondoltam, hogy biztosan kell-e nekem az a rengeteg gyomorideg, illetve bele akarok-e egy ártatlan gyereket kényszeríteni a rosszba?


Hidd el, sokkal jobb, hogy nem akkor lettél elhagyva, mikor már házasok vagytok és van gyerek. Így nagyobb eséllyel találsz olyat, akivel működhet!


Azon kár görcsölni, hogy másoknak 30 éves korára már családja van, nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy működik-e a házasságuk és ezáltal boldog gyermekeket tudnak-e felnevelni?

2021. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs a csillagos egekben az elvárása, nyugodt, kiszámitható kapcsolatot akar és képes is fenntartani akk akár hnap is belekezdhet egybe.
2021. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne feladni? :D elég sok olyan 30-as pasit ismerek, akik normális barátnőt keresnek, de nem találnak. Gondolom sok ilyen nő is van, csak valahogy egymásra kéne találniuk.
2021. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!