Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még mindig szeretem,és vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem,és vajon ő hogy érezhet?

Figyelt kérdés
Fél éve szakított velem a párom.A történet lényege annyi,hogy iszonyatosan szeretett,rengeteg mindent megtett értem,a probléma ott kezdődött,amikor nem ő döntött a sorsáról,és a szülei befolyásolni kezdték.Nem azt csinálta,amit akart,és én próbáltam őt ösztönözni,mert akárhányszor haza jött a munkahelyéről mindig mondta,hogy gyűlöli,de a család vonalát akarta végig vinni..a szülei lebeszélték mindenről,konkrétan sakkba is tartották,nem lesz autó stb stb. 24 éves,én 20.Én az életem abba a szakaszába voltam,hogy tanultam még.Rossz volt látni hogy állandóan feszült,mert gyűlöli amit csinál,rólam pedig tudni kell hogy pánikbeteg vagyok,és ez,hogy néha besokaltam valamin rá tett egy lapáttal,és megunta.A szakítás előtti este még szeretett,többször is mondta,átölelt,de már éreztem,hogy az lesz az utolsó.Másnap szakított,én nagyon sírtam,ő olyan komoly volt,én még ilyennek életemben nem láttam,mivel előtte rengeteget sírtunk együtt.Nagyon szeretem mai napig is,és még most is megszakad a szívem,hogy ez így alakult,és állandóan magamat hibáztatom,hiányzik,aki volt,mielőtt ez lett.Teljesen megváltozott.Bemesélte azért nekem,hogy a szülei kedvelnek,konkrétan letörölt az egész család.Azóta semmit tudok róla,pedig még mindig érdekel hogy van,mi van vele,de sosem írnék rá.Letiltottam,mert akárhányszor meglátom,belesalyog a szívem,nem mellesleg 10 percre lakik tőlem,és mindig mellettük sétálok el.Amikor szakított utoljára megölelt,megsimogatta a fejem,kissé bekönnyezett.Egyszerűen nem értettem hogy változhatott meg az érzése egy este alatt.Nagyon fáj.Szeretem,mert tudom milyen igazából,de az érzelmes énjét,aki szívvel él,azt elnyomta,és csak a pénzt hajkurássza,meg a sikert.Mit kezdjek ezzel az érzéssel?Nehéz úgy tovább lépni,hogy tudom valójában milyen is..de talán örökre meghalt az a személy akit ismertem.Pedig eleinte mennyit küzdött értem.Persze,megerősített,rengeteget változtam azóta.Hiszen ő is mondta,jobb lesz nekem így,én is erősödök,ő is tud a problémáival foglalkozni,a céljait egyengetni,én pedig álljak egyedül a talpamra,és az összes traumát ami ért életem során,ami megbetegített oldjam meg egyedül.Nekem csak ő volt.Barátok számtalanszor átcsesztek,vagy tettek rám.Azóta dolgozok is,suliba is járok,próbálok kapcsolatokat kialakítani,másoknak segíteni,lenyugodni.Sajnos nyugtatót szedek,mert a pánikok nem múltak el,és tudom,hogy ő igazán büszke lenne most rám,mert nagyon sokat erősödtem,de ezt nem tudom neki már elmondani.Minden szép pillanat eszembe jut,hogy mennyit nevettünk,mennyit sírtunk együtt,hogy mindig őszinték voltunk,mindent megtudtunk beszélni,voltak viták,de valahogy mindig lecsillapodtak.Egy volt a cél,az pedig egy család.De valahol a közös út közben én is,és ő is kisiklott.A különbség még is az,hogy én a régi önmagam maradtam,aki szívvel él,ő pedig teljesen átfordult a másik irányba,csak a pénz a lényeg.Én voltam az első barátnője,és nekem is ő az első barátom,mindent közösen csináltunk,és szerencsére mindketten függetlenek voltunk annyira,hogy sosem függtünk a másikon,megadtuk a teret,hasonlóak voltunk,és most úgyérzem olyan embert vesztettem el,akit nem kellett volna.Szeretem,talán mindig is fogom,mert amíg ő a rossz dolgokat kereste a kapcsolatunkba,addig én mai napig csak a jókat tudom felhozni.Próbáltam mással ismerkedni,de nehéz így,hogy még mindig őt szeretem.Őszintén,még mindig reménykedek hogy visszajön.

2021. nov. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél egy qrva enter billentyűt!
2021. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Figyi, milyen jövőd lenne az exbarátod mellett? Lenne egy férjed, aki gyűlöli a munkáját. A frusztrációját meg jó eséllyel rajtad verné le.

"álljak egyedül a talpamra,és az összes traumát ami ért életem során,ami megbetegített oldjam meg egyedül". Szerinted ilyen egy társ? Ezek után komolyan tudnád venni, hogy jóban és rosszban, betegségben, egészségben?

Elhiszem, hogy nagyon hiányzik. Legyél türelmes magaddal, és vidd végig a gyászévet, ne hagyd félbe a gyászmunkát. Teljesen normális most így fél év után, hogy újrakezdenéd az exeddel. De ha most visszakúszol, az első nehézségnél újra szakítani fogtok. És akkor kezdheted elölről az egész gyászmunkát. Újra a nulláról építheted fel magad. Egy embert elég egyszer kiheverni.

2021. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2es!Teljesen igazad van,igyekszek,fogalmam sincs mennyi idő lesz ez,talán valóban olyan,mint egy gyász,főleg éppen amiaatt,mert teljesen megváltozott.Attól is félek hogy összefutok vele az utcán.Pár hónapja összefutottunk,és semmi arckifejezés,semmi reakció.Én lefagytam,bele hasított a szívembe,konkrétan pánikroham jött rám,elkezdtem sírni,kapkodni a levegőt,egy padra kellett leülnöm hogy megnyugodjak,természetesen senki nem jött oda hozzám.Megszoktam,hogy sz.rban hagynak az emberek :) nem baj,ez is erősít,csak ne álmodoznék állandóan és kergetnék olyan dolgokat,amiket a képzeletem gyárt.
2021. nov. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!