Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan koptassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
Történt, hogy elköltöztem a volt páromtól egy kis levegőért. Erre mivel folyamatosan lelki furdalást keltett, hogy neki milyen rossz otthon, bele fog halni, ezért én állat befogadtam. Most szépen kiderült, hogy kamu az egész, de nem tudom kirakni, mert full ideszívódott. Idehozta a szarjait, holott megkértem, hogy egyelőre csak néhány dolgot hozzon. Hogyan rázzam le innen? Semmi nem változott, ugyanolyan igénytelen és még nemhogy örülne beszólogat és idegesít. Milyen praktikátok van az ex kilakoltatására?

2021. dec. 6. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szepen ossze szeded a cuccait ha nincs otthon. Kb mielőtt hazaérne szépen kirakod az ajtó elé. Tilt-töröl /tetszőlegesen/

A szakítás olyan mint egy begyulladt fog. Gyorsan ki kell tépni, utána fáj egy darabig de elmúlik.


32/F

2021. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 év után ilyen undorítóan csak nem rakhatom ki. Elfelejtettem ezt hozzátenni. Hogy nem tudok szakítani, nem értek még hozzá. Nem tudom miket kellene mondani, hogy felfogja és ne egy rohadék legyek, aki lelép.
2021. dec. 6. 23:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Öngyilkossággal fenyegetett legutóbb is. Én vagyok a nő, így szó szerint kirakni nem tudom. Meg nem is illene, de egyszerűen 2 nap alatt ideszívódott, leuralta a retkes szarokkal a lakásomat, bepofázik és felkiismeret furdalással sakkban tart. Fel sem fogja, hogy miért jöttem el nyugiban lenni! Mit mondjak neki? Mit kell ilyenkor mondani, nehogy tényleg baj legyen?
2021. dec. 6. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Na nem azért, de ha ő ilyen undorítóan visszapupeckodik, kritizál, beszólogat, akkor ne legyen már para kirakni.


Inkább most, mint a hónap végén, karácsonykor amikor még azt is be fogja vetni ellened...az ilyen ünnep tökéletes érzelmi manipuláció.



Mondtad neki, hogy nem akarsz vele lenni?


Ha nem, akkor szólj neki, ha lehet szemtől szembe, de ha nincs ott, akkor nincs más megoldás, írj neki.

Kapjon ultimátumot, hogy pl vasárnap estig pakoljon és húzzon el. Esetleg vasárnapra hívd át a tesódat, haverodat, hogy legyen valaki aki leállítja ha elkezd sźart kavarni.


Esetleg a szülei, barátai a közelben laknak? Oda is viheted a dobozát, az összes cuccot.


Sőt, a zárat is cseréld le, mert ha be tud menni, be fog, és nem akarod, hogy bosszúból szétkapja a lakást.

2021. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Na nem azért, de nem vagy felelős érte.


Öngyilokkal fenyegetőzni tipikus utolsó ütőkártya az ilyen érzelmi manipulátoroknál.


És hidd el, NEM lesz öngyilkos.

Ez csak duma, hogy sakkban tartson.

2021. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyira bamba vagy hogy ki se állsz magadért akkor megérdemles a sorsod. Akárhogy is tennéd ki akkor is egy utolsó patkány leszel a szemébe. Neki nincs olyan hogy szép szó. Takarodj és kész.
2021. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt érzem én is, hogy így kellene, de nem akarok lesüllyedni a szintjére! Holnap zsákolom a cuccát aztán elköszönök azért rendesen. Alkohol bajok vannak, amit letagad, nincs betegségtudat. Borzalmasan manipulatív és egy pillanat alatt fel tud idegesíteni! És esküszöm most már, hogy ezt direkt csinálja!!! Hogy én mondjam ki, amihez gyáva! Mert így ő lesz a mártír!
2021. dec. 6. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na és valóban zsákolod?
2021. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert az ilyen abúzív, mérgező kapcsolat általában a végén a legveszélyesebb.


Ha eddig nem is volt fizikai oldala, csak szóban terrorizált, könnyen fordulhat a kocka.

Általában a szakítás utáni 2 hét a legkritikusabb, utána már annyira nem valószínű, hogy visszajön hőzöngeni.

2021. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!