Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy lány a szó szerint szomszédban, akivel párom anno két hetet járt, majd a lány elutazott nyaralni és úgy tett vissza , hogy mástól volt terhes. Természetesen a gyerek apjával nem maradtak együtt. Ennek már négy éve.

Tudja , hogy vagyok, tudja , hogy terhes vagyok és nemsokára születik a baba, de egyszerűen nem képes leállítani magát. Folyamatosan talál valamit ami miatt beszélhet a párommal. Állandóan ír neki.

Nemrég kórházba kerültem két hétre és minden áldott nap zaklatta, majd számon kérte , hogy mivel hazajöttem már nem is beszél vele annyit... Egyébként előtte se beszélt vele sokat és semmi olyat, csak a lány sajnaltatja magát minden áldott nap valami miatt.

Most eltelt úgy két hét, hogy nem ír már neki vissza a párom az utolsó üzenetére, erre fel ma küldött egy adag lány ruhát a párom kislányának, csak azért , hogy azt most megköszönje és meglegyen az újabb indok a beszélgetésre de mégse az legyen H megint O írt....

Az utcán bezzeg ha együtt sétálunk nem mer visszaköszönni a páromnak....

Hogy tudnám lekoptatni ezt a nőt még azelőtt hogy betelne a pohár és hatalmas balhét csapnek?

Nem irhatok neki messengeren mert párom rám fog haragudni tipikusan, hogy feltekenykedem és ezzel őt jaratom le.

Ti mit tennétek?



2020. szept. 25. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltja le a párod meg beszéli meg vele, hogy hagyja békén?!
2020. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne Te, hanem a párod tartsa magát távol a nőtől. Miért válaszolgat neki? Beszélj a pároddal, mielőtt valóban féltékenykedni kezdesz (már egy kicsit most is ez van).
2020. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Én ezeket a kérdéseket sosem értem..


Nem neked ír. Ergo nem neked KELLENE leállítani. Bocsi. A párodnak kell. Ez ilyen egyszerű.

2020. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a párod a hibás, hogy még nem állította le a csajt. Mit beszélget vele? Én megmondanám neki, hogy vagy én vagy a másik nő. Nyilvánvaló,hogy a nő nyomul. Időben le kell állítani.
2020. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Hogy miért fontos neki, hogy valaszolgasson. Mert O nem bunkó, meg csak beszélget és kb hasonló válaszokat kapnék. És persze , hogy ne legyek féltékeny, de a csaj egyértelműen ki akar turni úgy, hogy terhes vagyok és együtt élünk.

A múltkor kérdezte paromtol hogy miért nem vesz feleségül és mondta H még nem szeretne amire a lány válasza az volt , hogy O se szeretné, ha feleségül venne....

Komolyan nem tudom mit csináljak.

Igazatok van, de a párom nem akarja végleg leépíteni. Nem tett eddig semmi olyat és nem írt neki semmi olyat ( még) mégis rettenetesen zavar ez az egész.

2020. szept. 25. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed (követeljed) a párodtól, hogy ezzel a nővel a kapcsolatot minimalizálja! Ezért nem kell neki vele összeveszni, csak ne válaszolgasson minden üzenetére.
2020. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok bunkó típus, de egy ilyen emberrel megszakítanék minden kapcsolatot. Ha meg tovább zaklatna, akkor feljelenteném.

Gondolom nem véletlenül nem tiltja le.. Nem lehet, hogy néha napján összejár vele?

Fura, hogy elvenni még nem akar, de a gyerek már úton. Bár ezt ti tudjátok.

De azért látszik, hogy mennyire tisztel téged a párod. Ő lazán nem szólt semmit arra, hogy a nő se akarja, hogy te legyél a felesége. Normális ember elküldte volna melegebb éghajlatra.

2020. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Amikor nincs otthon a párod. Hívd be a szomszéd csajt egy italra, és mérgezd meg! Van olyan amit nem lehet kimutatni.


Másképp elveszi tőled a pasid, csak idő kérdése...

2020. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem jár vele össze mert én veszélyeztett terhes vagyok így 24 órában itthon vagyok viszont előtte is és most is a párommal ugyanazt dolgozzuk itthonról szóval 24 órában együtt vagyunk. Még ha megy is valahová ragaszkodik, hogy menjek vele, szóval biztosan nem találkoznak.

Említette neki párom a múltkor az egyik üzenetben, hogy anno ha nem lett volna ilyen hülye akkor együtt lettek volna, de végülis O jött vissza terhesen egy nyaralásról, szóval nem tudom mit akar most tőle.

Egyébként ez gusztustalan és engem is bánt, hogy a párom nem küldte el a fenébe erre a beszolasra, hogy O se szeretné ha feleségül venne. A párom ezt is annak könyveli el, hogy sajnaltatja magát, de nem tudom miért kell egy ilyen szánalmas nővel beszélgetnie.

Sajnos nincs lehetőségem kettesben maradni fel pillanatra se a lánnyal mert kerül mint a forró kását és ugye még Páromnak se köszön vissza amikor összefutunk. Pedig szépen kedvesen elmagyaráznam neki, hogy találja már meg a helyét.... :(

2020. szept. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!