Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk/férfiak! Ti tényleg több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti tényleg több hónap után kezditek magatokat rosszul érezni/vagytok szomorúak egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Mennyire mondható normálisnak, ha egy pasi a szakítást követő pár héten belül kb kivirul?

Ebből az állapotból esetleg tényleg "visszaesnek" és szomorúak lesznek vagy marad ez a kivirult állapot?


(nyilván ez egyénenként és kapcsolatonként eltérő, engem az érdekel, hogy veletek hogy volt)



2021. dec. 8. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Ez nincs így, később se lesznek szomorúak
Később szomorúak lesznek
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Tegnap például az ovis szerelmem után sírtam.
2021. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Dehogyis. 1-2 hét és remekül vagyok. A fogyás nagyon jót tesz ilyenkor. Várnak az új élmények, legalább kipihentem magam egy picit.
2021. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt lattam, hogyha egy komoly kapcsolatnak lett vege, ami nem csak szexrol vagy erdekekrol szolt, akkor altalaban a ferfiak zuhantak meg tartosabban es jobban. Eleg elnezni barmelyik faluba, mert tele vannak elhagyott alkoholistava valt ferfiakkal.
2021. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ex pasim pont ilyen volt 😁
2021. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
# 3 mondjuk náluk az alkohol jött előbb, vagy a válás?
2021. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
#5: Laktam egy ilyen faluban. Paran valoban alkeszok voltak elotte is, de a tobbsegnel ez a szakitas/valas utan jott.
2021. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Az igazat megvallva nem szoktam visszaesni. Ameddig látom értelmét addig kitartok valaki mellett, de ha nem működik lépek. Ha engem raknak ki akkor azt is ennyivel nyugtázom kb.: ez ennyi volt. Férfiként elég erősnek kell legyél, hogy ne igyál, ne drogozz egy szakítás után. Akármennyire sajnálod, hogy vége lett az élet megy tovább. Szakítás után azt kell mondani emelt fővel: "akkor kezdődjön valami új".


32/F

2021. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint nálam így volt. Kicsit speciális az esetem, mert a szakítást követő másnap történt egy tragédia a családban, és ez erősen elvitte a fókuszomat egy 2-3 hónapra majd ezt követően jött ki rajtam az egész szakítás..
2021. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon megzuhanok az elején és ahogy telik az idő úgy leszek egyre jobban persze nálam ez lassan megy azaz kb fél év múlva leszek egy picit jobban.


Ezt olyanra írom amikor tényleg szerettem és ebből a fajtából nem volt túl sok viszont hosszúak voltak.

2021. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!