Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki ajándékot visszakér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ajándékot visszakér szakításnál az valojában nem szeretett? Vagy miért az ajándékot sajnálja amit a párjának adott?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az hogy az ajándék csak akkor jár ha egyutt vagyunk, szakítasnál meg visszakéri?


En barkinek bármit is adnék, azt onzetlenul teszem szeretetbol es attol még ha elkezd rám haragudni vagy megutál vqgy ignorál még nem kérem vissza mert akkor es ott szerettem szivbol adta az az övé.



Csak ezert kerdezem mert az ex arrol akart ez mellett rozsakkal győzködni hogy menjek vissza hozzá, szeret.


Kozben meg korábbi ajándékokat kért vissza es vitt el tolem.



#ex udvarlás
2021. dec. 9. 19:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*szívből adtam
2021. dec. 9. 19:12
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nincs köze hozzá, hogy szeretett-e vagy mennyire szeretett, simán csak tahó. Vagy legalábbis érzelmi/értelmi fejlettségi szinten erősen elmaradott.

Lehet úgy van vele, sok pénzt költött rájuk és még megvan a blokk, szóval ha lehetne, visszavinné. Esetleg másvalakinek ajándékozná (hihetetlen, de igaz történet: egy barátnőm exe kérte vissza tőle az ajándékokat, amiket a saját szemem láttára adott apránként egy másik csajnak az udvarlás alatt, mert egy spúr kis görény volt).

2021. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Másik exem lesz.rta az összes cuccot mikor szakítottunk, hogy nem visz el semmit (pedig ő aztán házi.ozi rendszer meg mindent kiépített műszakilag is)

Nem az érdekelte.


A mostani ex nekem fura, hogy mi a francnak könyörög nekem hogy béküljek ki, ha közben meg sajnál tőlem tárgyiasult pitibb dolgokat is.

Én vennék valakinek vmit marhára lesz.rnám azt a valamit szakításnál. Nem az a tárgy kellene hanem a másik ember elvesztése fájna.

2021. dec. 9. 19:18
 4/17 A kérdező kommentje:

Neki nem sok penz volt első.

Full gazdag ráadásul. De fogához veri mondjuk.

2021. dec. 9. 19:18
 5/17 A kérdező kommentje:

Masvalakinek adná

Ez megint olyan gusztustalan. Nem?

2021. dec. 9. 19:19
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Férfiként 1X csináltam ilyet, mert tudtam, hogy ezzel hatalmasat rúgok bele.


A hivatásával kapcsolatos, első kiadású könyvritkaságot kapott a születésnapjára és karácsonyra, mivel 2 nap eltéréssel van, és tudtam, hogy gyerekkora óta vágyik rá.


Na azt visszavettem.

2021. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Veszek vmit a páromnak szerelembol szeretebol aztan inkabb visszakerem es neki adom másnak?

Ez is mi?

2021. dec. 9. 19:20
 8/17 A kérdező kommentje:
6# szerintem inkabb magadat jarattad le előtte es nem belé rugtál. De mindegy
2021. dec. 9. 19:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szarrágó.


Kérjen vissza, aztàn nézegessem?


A virággal, cipővel mégis, áhh felejtős


De, hogy közben meg győzköd, hogy folytassátok, azzal nagyon leminősít téged is.


Hátha meg akarod tartani a nyakláncot, és akkor marad ő is?

2021. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen olyan volt mintha meg akarna venni.

Hogy mindez akkor jár ha vele vagyok, amugy semmi.

Mert amugy a tárgy neki fontosabb mint en? Nem is értem az egészet.


Es az mellett hogy könyörgés rózsák, volt egy undorító flow is az egészben így.

2021. dec. 9. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!