Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit mondjak neki és mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lányt megismertem online kb 8-9 hónap után taliztunk is reál, minden tök jól ment, kedveltük egymást mint barátok. Aztán volt egy rosszabb időszakom, sok szerettemet veszítettem el és emiatt idegesítőbb voltam számára azzal hogy folyton kerestem a társaságát. Most túlvagyok ezen az időszakomon de mint ha 1 falat húzott volna fel közénk, és semmivel nem tudom lebontani. Úgy lekezel hogy fáj nap mint nap. Eddig végig beszéltük a napot, most suliból ír kb 3 mondatot, utána hazamegy és semmit se ír, de látom hogy fent van egy bizonyos játékon. Nem bántottam soha 1 szóval se, semmi csúnyát nem mondtam neki, fáj hogy ezt csinálja Velem, mit tegyek hogy újra beszéljünk többet? Mindent megpróbáltam már.

2021. dec. 9. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
felejtsd el, találsz majd jobbat helyette
2021. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

8-9 hónap találkoztatok? És előbb miért nem? Vagy ez mi? Általános iskola?

Szerinted, ha akarna tőled valamit, akkor nem írna vissza?

2021. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Keress olyat akire számíthatsz a rossz dolgokban is és nem fogja fel idegesítőnek.
2021. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Messze laktok egymástól, hogy ennyi idő kellett hogy talalkozzatok?


Szerintem ha igazán számítottal volna neki akkor magától is melletted akart volna lenni. S nem lettél volna idegesítő.



Engedd el, hagyd békén!

Minek neked egy ilyen lány? Neked szükséged lett volna rá, ő meg sehol nem volt..

2021. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elején csak barátok voltunk online, aztán átment az egész komolyabba, ilyen este 10től hajnali 3-4ig és még napközbe is beszélgettünk, aztán vége lett a karanténnak ugye, kevesebb ideje lett neki is és nekem is. Eléggé utálja elmondani hogy pl hány éves, hol lakik meg hasonlók így online, meg nem volt biztos abban hogy ez jó ötlet. Úgy 40-60 percre lakik Tőlem de mondtam neki is hogy a távolság nem akadály most se, amég határon belül lakik bármikor úgy intézem hogy tudjunk talizni csak ugye most akármit teszek már nem bocsájt meg, és nekem meg ez fáj hogy látom hogy tudna is írni meg minden de inkább játszik aztán valami kamu dumával lepattint és mérges lesz rám hogy ezzel nyaggatom folyton. Amikor megismertem nem ilyen volt, Ő is ragaszkodott hozzám de mostmár neki mind1 hogy ott vagyok e vagy se. Csak én próbálok alkalmazkodni hozzá, nem tudok vele semmit se megbeszélni normálisan mert hisztinek veszi.De valamiért mégis szeretem, hiányzik ami anno volt köztünk.
2021. dec. 10. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Pasija van, hagyd békén, engedd ell
2021. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értjük amit mondassz te meg azt értsd meg hogy te nem kellessz neki. Valószínűleg képbe jött neki más de még se akkor sem érdekled. Fogadd el lépj túl rajta keress mást. Hiába nyaggatod hiába alkalmazkodsz akkor is tesz a fejedre.
2021. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mikor meg megkérdem hogy amúgy egyáltalán van e kedve még barátkozni vagy akrámi azt mondja van, közbe meg még se, nem tudok kiigazodni rajta. Utána meg azt fogja mondani hogy én adtam fel ami miatt lelkiismeret-furdalásom lenne és magamat okolnám mégjobban
2021. dec. 10. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké akkor maradj ebbe a langyos semmibe. Ahogy neked jól esik :)
2021. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit adtál fel?

Miért futsz egy ilyen ember utan?


Ha valakivel találkozni akarok akkor találkozok, csinálok rá időt!

Nézz magadra Te mit teszel érte, és ő mit tesz?


Engedd el a fenébe...

2021. dec. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!