Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt a hatalmas cirkuszt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a hatalmas cirkuszt mire volt jó, hogy meg csinálja?

Figyelt kérdés
Ezt 2 napja játszunk, 2 hét alatt azért csak ki forta magát mit is akarsz a másiktól (csak szex kapcsolat vagy több...) menekült, terelt állandóan. Mivel ki nyitottam a szám, hatalmas vita kerekedett, de nem mondtam semmi bántó szót felé pl te b... i, stb... Csak annyit, hogy nekem hatalmas csalódás okozott mint egy 40 éves férfi. Ezért azt kaptam, gyerekes vagyok nincs idege velem beszélni pedig keresett utána. Én ne keressem többet stb. Oké. Le tiltott instan, de messenger rol csak törölt. Meg. Írtam soha többet nem keresem mert mint írtam hatalmas csalódás stb... Ez most mier volt jó? Mindent rám hárított át, minden az én hibám volt... Miközben ő menekül, nem tudott egy értelmes választ adni stb... Mire vt ez jó? A normális segítséget előre is nagyon szépen köszönöm, a többire nem tartok igényt! N32
2021. dec. 13. 13:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenek az emberek..


Mit foglalkozol már vele ennyire? Engedd már el.


Nekem is volt ilyenem.. Le hazudta a csillagokat. Randi után azt mondta hívni fog, azóta is hív. Ennek már kB 2 hónapja.

Előtte meg mondta hogy ő milyen őszinte ember meg ő megmondja azt is ha nem szimpi a másik..

2021. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
97%
Te 2 hét után már azon kínlódtál, hogy mi lesz veletek, aztán csodálkozol, ha nem kíváncsi rád?
2021. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22 ertelmezd utana legyen nagy a szad
2021. dec. 13. 15:03
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Ezt en Sem értem

2 hét után ugyan honnan tudná az ember, hogy mit akar a másiktól?

Én ha ismerkedem valakivel minimum kell 1 hónap plusz jó pár randi, hogy egyáltalán addig eljussak,, hogy oké beszélgethetünk majd kapcsolatról is.

40 éves felnőtt férfi, szerintem teljesen jól reagált.

Nem értem miért támadtad le és miért is csalódtál benne? Azért mert ő 2 hét alatt még nem jött rá mit is akar tőled?

Hát én kérek elnézést, hogy valakinek ehez több idő kell 😅

Írásodból pedig abszolút biztos vagyok benne, hogy veled valami nem oké és jobb ha ennek vége. Gondolom a pasi is rájött, hogy nehéz eset vagy és kissé "dinka"

Majd ő talál magához valót, keress te is mást.

30/N

2021. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
97%
Na azt ebből a katyvaszból en nem is értelmeztem, hogy ez két hét leforgasa alatt tortent... akkor mit csodalkozol, elmenekult, jól tette.. hagyd békén.
2021. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
96%

"2 hét alatt azért csak ki forta magát mit is akarsz a másiktól"

Ebből gondoltam, ne haragudj, de értelmezhetetlen ezek szerint az, amit ideokádtál. Lehet ezért pattint a csávó, mert ostoba vagy, még írni sem tudsz. 😂😂😂😂 Úgyhogy inkább leszek nagyokos, mint olyan pusztulat igénytelen, mint te.

2021. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért ha 2 ember ismerkedik csak tisztázzák az elején hogy mit keresnek a masikba,vagy éppen mire vágyik. Csak szex kapcsolatra, vagy ha minden stimmel akkor egy normális kapcsolatra.

Gondolom erre gondolt a kérdező.


Bár tényleg elég értelmezhetetlen amit leirt,vagy inkább ahogy.


A lényeg egy és ugyan az.

Ne agyalj ezen, ez ennyi volt.

2021. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%
Te érted is, amit idehánytál? De komolyan...
2021. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
88%

Napi írástudatlan boszorka. Itt van egy másik kérdése is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Idővel egész lista lesz. :)

2021. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy bolond, aki komplett sztorikat ad nekünk minden napra. Legyünk érte hálásak. 😃 😃
2021. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!