Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támad a férfi mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támad a férfi mikor egy egyszerű válaszra kéne felelnie?

Figyelt kérdés
Falhoz állítottam, meg kérdeztem hány nő van még rajtam kívül, persze tagadta. Nem ismerkedik nem szexelt mással mióta mi ismerkedünk. (nem igazán hittem el). Rá kérdeztem mit akarunk egymástól szerintem tisztázzuk le. Támadott. Nekem esett, le hordott mindennek. Mellesleg gyerekes vagyok, idege nincs hozzám, de azért akart beszelni(ezt se értettem), addig nem voltam gyerekes és volt idegzete amíg rá nem kérdeztem. Meg neki áll feljebb és törölt mindenhol és írta, hogy hagyjam békén. Rendben legyen, én tiszteletben tartom (persze gyerekes vagyok). Írtam neki annyit, hogy nem mindenkit tud hülyének nézni és letiltottam. Meg neki al felejebb az egész!! Majdnem egy negyven éves férfit mi motiválja ez a viselkedés? Mire volt jó ez? Várhatom még, hogy talán rá ébred és legalább egy bocsánat kérdéssel meg keres? Ez az egész nagyon roszul esett!
2021. dec. 14. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ne várd, nem fog bocsánatot kérni. Játékos. Legjobb védekezés a támadás, majd még te érezd rosszul magad, hogy rákérdezel. De.
2021. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

"Miért támad a férfi mikor egy egyszerű válaszra kéne felelnie?"


Nézd már meg ezt a kategóriát és a női válaszokat. Témától függetlenül alig érvel pár nő és mindenért szidnak mindenkit.


A sztorid nemtől független. Akit sarokba szorítanak, általában támad.


Továbbá, te is támadod az illetőt, miközben azon sem ártana elgondolkodnod, hogy egyáltalán miért pont ilyen férfinak adtál esélyt, amikor bárhol találhatsz nála normálisabbat.

2021. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg meg én érzem pocsékul magam. Nagyon szépen köszönöm!
2021. dec. 14. 16:09
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Jól tette! Veled van valami baj. Nem is kicsi.
2021. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Mert te is támadtad. Ez nem egy egyszerű kérdés volt. Egyszerű kérdés az, hogy milyen napod volt. Az hogy halkan megkérdezem, hogy tisztázzul hogy megcsalsz-e, az is nekiesés, csak nem plusz hangerővel.

A tagadás és a letagadás is két külön dolog. Szerintem az ilyen vitáknál nincs ilyen, hogy egyik fél csak hibás. Mindkettőnek magába kell nézni, hogy ő mit ront el... lehet indulat, lehet sértődékenység, féltékenység... sok minden lehet.

2021. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5# nem támadta, nem ordította, nem emeltem fel a hangom!!!normalis emberi hangnemben ültem melette. Én kérek elnézést, hogy ennyire precízen nem írtam le!
2021. dec. 14. 16:11
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem tudsz megfelelően kommunikálni. "Fallhoz állítottad" és meggyanúsítottad hűtlenséggel. Amikor mondta, hogy nincs így, te csak szajkóztad a magad igazát (bár bizonyítékod semmi).

Nem csodálom, hogy betelt nála a pohár. Ideges lett, a többi meg már ennek következménye.

Tanulj meg diplomatikusabb lenni!

2021. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, én nem "támadnálak", ha bizonyítékok nélkül elkezdenél mindenfélével gyanúsítgatni, hanem simán otthagynálak. Éretlen liba.
2021. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Amugyis baj van az agyaddal mert tegnap is kiirtad ezt a kérdést már 2xer is

Felejtsd már el Csóri csávót

Mit érdekel?

Hagy keressen magának mást

2 hét után rá támadtál hogy mondja meg mit akar tőled szex vagy kapcsolat

Még jó hogy elmenekült.... Meg gyanúsítgatod....

Hát min csodálkozol ha ostoba vagy?

2021. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

7# és ha lettek volna apró jelei? Akkor is azt mondtad volna, hogy csak úgy megvadolom? Fordított helyzetben te nem kérdeztél volna rá?

A falhoz állítottam az egy szólás mondás. De ha ezzel se vagy tisztában, akkor hogy vegyem egyáltalán komolyan a válaszod?

2021. dec. 14. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!