Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnam vegre elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam vegre elengedni az exem?

Figyelt kérdés

mar tobb mint 3 eve szakitottunk, vagyis en szakitottam vele. megcsalas miatt.

en meg most is ugyan annyira szeretem, mint korabban. azota volt 2 parkapcsolatom, de emiatt egyik sem tartott sokaig.

hogyan tudnam vegre elfelejteni ot?

21/L


2021. dec. 19. 21:05
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
62%

Utàna még beszélgettetek, követed az életét?


Ha igen, sos abba kell fejezni.

Azóta a fricik még nàla is "rosszabbak" voltak?

2021. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj egy uj kapcsolatba, amig sajat magad nem erzed rendben.

Hobbi, sport..es foglald le magad

2021. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Tehát, egy gyökér miatt 2 pasit is átvertél? Pszichológus.
2021. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha már 3 éve húzódik a dolog akkor ott baj van.

Van még bármiféle kapcsolat köztetek?

Ha van akkor meg kellene szakítani vele, ha nincs és így sem sikerült akkor csak pszichológus.

2021. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bíztató, de én is így voltam az első szerelmemmel. 12 (igen 12 😅) éves koromtól "voltunk együtt" (az túlzás) 14 éves koromig. Tehát ilyen együtt játszásnak hívnám, együtt lógtunk, és tudtuk, hogy szerelmesek vagyunk. Hatalmas szerelem volt a részemről.


Megszakadt a kapcsolat, lett 2 komoly kapcsolatom is, de ezt az elsőt nem tudtam elfelejteni.

Most vagyok 26. Még mindig (!!) hiányzott, ennyi idő után is. Bárki kérdezte mindig úgy gondoltam rá, hogy mint az öreg Rosenak a Titanicból, Jack a nagy szerelme akivel már sosem lehet együtt, én is így meséltem róla a barátaimnak tehát belenyugodtam, hogy örökké szeretni fogom. És idén Januárban rám írt ez a fiú, sokat beszélgettünk, randiztunk, olyan boldog voltam hogy úristen, hollywoodi filmbe illő szerelem, végre megtaláltam az igazit stb stb. Második randi után felültetett (ghosting), és annyira sokat esett a szememben, hogy már semlegesen nézek rá.. A randik se voltak nagy durranások. Nem is értettem, hogy most mi történik velem.


Tehát 12 év ment rá az életemből hogy sóvárogjak utána, de ha nem próbáltuk meg volna a randit, lehet sosem ábrándulok ki belőle. És így tök lazán elengedtem...


Néha tényleg csak az agyunkban vannak a dolgok, belelátunk emberekbe, szitukba dolgokat, amiben amúgy nem is lelnénk meg a boldogságunkat. Én azt hittem sosem leszek túl ezen a fiún, ma már csak nevetek magamon.


Tehát nincs gond veled, ha 3 évig húzódik, nagy szerelmeknél tényleg előfordul. De legyél a tudatában annak, hogy nem szabad ragaszkodnod hozzá. Remélem tanulságos volt számodra is a sztorim :D

2021. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!