Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes, szerelem fuggo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, szerelem fuggo vagyok, hogy tudnam ot elengedni?

Figyelt kérdés
Szerelmes,feltekeny fuggo vagyok egy korombeli pasasba,mindketten 40+ vagyunk,melegek.Egy jo eve kuzdok vele,megkeseriti a mindennapjaim,semmire nem tudok koncentralni,allandoan o van az eloterbe.Nem lakunk egy fedel alatt de az utolso egy evben minden masnap talalkoztunk.O egy kicsapongo eletet el,mellettem talalkozgat rendszeresen masik 2 pasival,ismerjuk egymast,emelett meg sok mas emberrel.A masik ketto elfogadta ot olyannak amilyen,en ezt nem tudom megtenni.Annyire jo vele minden teren,nagyon hianyzik.Tobbszor ott hagytam de mindig vissza konyorogte magat,en jobb anyagi korulmenyek kozott elek,ahol tudom tamogatom.Nagyon veget szeretnek vetni ennek a kapcsolatnak anelkul hogy megszakitanek minden kapcsolatot vele.Szerintetek ezt hogy tudnam megtenni,vagy legalabb elfogadni ot olyannak amilyen?
2019. márc. 1. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pasast engedd el, hanem a függőségedet. Kicsit sem zavar, hogy az ösztöneid marionettfigurája vagy?
2019. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Önbecsülés: mikor tisztelem és szeretem saját magam annyira, hogy a méltóságomban tudok mozogni.Akkor is ha ez valamilyen lemondással jár.


Aki hagyja, hogy beletörölje valaki a lábát amikor kedve tartja, annak van önbecsülése?

2019. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszaizok.Igazatok van az onbecsulesem valahol a beka feneke alatt van,nem ugy neki aki elvan ajulva magatol o a legszebb,legjobb stb.Hogy tudok dolgozni a fuggosegem legyozesen milyen hatasos modszereket ismertek??Egy ket ismerosom azt tanacsolta,keressek fel egy pszihologust de nem erzem azt hogy segiteni tudna rajtam,magam kell kezbe vennem az eletem iranyitasat.Nem tudom igazabol hol es hogy kezdjem.Nagyon szeretem ezt az embert,de az eletem egy nagy halmaz szenvedes.Talan elkene ot engednem megis
2019. márc. 1. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudnam a fuggosegem legyozni,tippek??Probalom magam lefoglalni de nem sikerul,allandoan ott lesegetem mikor van fent a viberen,facen meg a tobbi kozossegi oldalokon.
2019. márc. 1. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ember! Ezt a homo kategóriába kellett volna.... Ott tudnak neked esetleg tanácsot adni, itt férfi-nő kapcsolatokról szóló kérdések vannak.
2019. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%

Először is vizsgálj meg valamit:


Tényleg szereted vagy csak birtokolni akarod(függőség)?


...


Ugyanis ha szeretünk valakit akkor nem akarjuk kisajátítani.Másfelől pedig ha önmagad felé nem érzel szeretetet, akkor benned az nincs, így adni sem tudod.


Nem állítom, hogy ez rád is feltétlenül és maradéktalanul igaz, neked kell magadba nézned és megérezned ezt.



Az ön-becsülés érdekes témakör.Hogyan is lehetne rá szert tenni?


Nos, ha azt mondjuk, hogy az önbecsülés önmagam tisztelete és szeretete, akkor azt célszerű megvizsgálni, hogy mi kellhet ahhoz, hogy én magamat szeretni és tisztelni tudjam.


Az önmagam elfogadása az ön-szeretet, és ennek következménye lesz az önbecsülés.


Ha nem vagyok elégedett magammal, akkor már annyi mindenképpen biztos, hogy tudom mi a problémám.Itt jön képbe az ön-meghaladás, ami annyit tesz, hogy felülemelkedni saját gyarlóságunkon, túlfejlődni azt.Ehhez pedig befektetett energiára lesz szükség, ami később önmagam megbecsülésében fog megtérülni, hisz lesz sikerélményem, büszke tudok majd lenni magamra.


Mikor vállaltál az életedben valódi kihívásokat fel akár érzelmi, akár racionális szempontból?

2019. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!