Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fájhat neki jobban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fájhat neki jobban, ha látja a posztjaimat, vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Eléggé aktív vagyok a szociális platformokon, exem meg csak arra használja pl. az instát hogy lányokat nézzen. Köztük engem is, mert volt már egy hosszabb szakításunk egy éve, 5 hónapig tartott, végig posztoltam magamról, ő nem követett mégis elsők közt nézte meg a sztorijaimat. Tehát mindig rámkeresett. Ez ilyen ördögi kör lett mert ő nézett, én meg rákattantam hogy csak miatta posztolok, tehát szerintem kicsit mindketten bediliztünk ettől.


Mostani szakításnál viszont arra gondoltam, hogy mindenhol letiltom, mert lehet azzal többet érek el ha nem tud semmit, de kattog hogy vajon mi lehet velem, és mondjuk pár hónap múlva oldom csak fel. Nekem is rossz lesz de betudom egyfajta "detoxnak", mert hiába, a 21. században egy ember függővé tud válni.


Szakítás után ti hogy tapasztaltátok? Melyik verzió "fáj" jobban? Én azért nem tudom mert első kapcsolat.


Bocsi nem szemétkedni akarok vele, hosszú történet, büszkeségből úgy érzem kicsit megérdemli miután elbánt velem és tudom hogy még szeret.

Pár kérdést néztem itt gyakorin ebben a témában, hogy ez gyerekes, ez gáz, pedig igazából már pszichológiai könyvekben is megjelent ez a szakítás utáni szociális média téma, híres rádiókban/podcasteken is komoly hangvételben szóba került, tehát manapság ez tényleg egy "létező dolog". Külső szemmel szerintem is gáz, de "szenvedő alanyként" kicsit mintha lenne súlya ennek is.


Én 28 éves vagyok, ő 29, és 10 éves volt a kapcsolat. Köszi


2021. dec. 29. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Okkal szakítok valakivel: rohadtul leszarom, mit csinál a hugyos életével utána, mert olyat tett, amitől nem akarok tovább a részese lenni. 😘


Hagyd abba a játszmázást és foglalkozz a saját dolgoddal. Nagy fiú, el tudja dönteni, hogy mit tesz majd annak érdekében, hogy elfelejtsen mihamarabb.

2021. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Most mondd meg egy olyan embernek, aki instás-facebookos világban él, hogy ez gyerekes/gáz. Nem érzi ezt, mert ebben él. Ugyanúgy tanácsolhatnám, hogy se a kapcsolatban, se utána ne játszmázz, mert csak kárt okozol, nem utolsó sorban a saját lelkedben is.

21. század, és? Létrejött egy virtuális valóság is, ahol ugyanúgy gyökér az emberek nagy része, mint a való életben. Foglalkozhatnak vele pszichológiai témájú könyvek, meg bárki, és kell is, mert az élet része lett. Ugyanakkor nem veszik észre, hogy ez csak egy újabb lehetőség a felszínes jellemek önigazolására, és a már említett játszmázasok kibővítésére.

Ne mások miatt tegyél valamit, vagy ne tegyél. Tedd azért, mert neked belülről jöm, és így érzed helyesnek.

Az első szerelmet gyászold meg, aztán tapasztaltabban és bölcsebben folytasd az élted.

2021. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Tiltsd le, vagy nem. Nem számít. Ha nagyon akar, beregisztrál második fiokot és azzal nézeget majd. Ezzel csak magával fog kicseszni persze.

Tiltásnak akkor van értelme, ha rendszeresen rádír, vagy zavaró a viselkedése. Pl. ha téged zavar, hogy nézi a postjaidat, akkor tiltsd

2021. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges tiltani. Beregisztral máshogy.
2021. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az fáj, hogy 28 évesen ilyen instás tinilávdrámát tolsz. A barátnőm kb. veled egykorú és nemsokára házasodunk és családot alapítunk.

Ehhez képest bámulatos, hogy te még az instás tiniribizliskedésnél, az ezzel való játszmázásnál tartasz.


Habár nem írtad opcióként a "mi fájna jobban"-ra, én azt javasolnám, hogy nőj fel. Az odavágna. :)

2021. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én törölném a barátlistámról, és többet nem foglalkoznék vele.
2021. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miert erdekel teged, az exed mit gondol? ha szemet volt veled es nem akarod vele ujrakezdeni, akkor le kell tiltani es kesz. annak semmi ertelme, hogy tovabbra is burkoltan neki posztolgatsz, egyreszt gyerekes, masreszt meg azt fogja hinni, h meg mindig erdekel teged. elobb-utobb ujra be fog probalkozni. ha nem ez a cel, tiltsd le es kesz, felejtsd el.
2021. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem felesleges tiltani. Valóban lehet álprofilról nézegetni, már ha nyilvános a FB profil, de legalább nem vár az ember semmilyen üzenetet többé. Nekem abból állt az életem, hogy fél óránként nézegettem, írt-e. Képes voltam hajnalban felkelni emiatt és nem tudtam visszaaludni. Aztán egy ilyen hajnalon letiltottam örökre. Így is ránézek álprofilról, de egyre ritkábban. A lényeget elértem vele: már nem tud üzenetet írni, így nyugodtan alszok és nem lógok a Messengeren. Ez fél gyógyulás volt. Te viszont játszmázni akarsz, nem lezárni. Szóval más a célod, nyilván még nem tartasz a teljes elengedésnél.
2021. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!